Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Nihal Candan'dan önce parti sonra cami paylaşımı! 37 kiloya düşünce tahliye edilmişti

hizmetli

Administrator
Yönetici
667008ce941a6cbb9f48818d.jpg

Dolandırıcılık çetesine üye olduğu iddiasıyla Kasım 2023'te tutuklanan Nihal Candan, cezaevinde anoreksiya (yiyememe) hastalığına yakalanınca 37 kiloya düşmüş ve geçtiğimiz nisan ayında sağlık sorunları nedeniyle tahliye edilmişti.

"SUÇLU DEĞİL"

29 yaşındaki sosyal medya fenomeni, cezaevinden çıktıktan sonra dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. 15 Haziran doğumlu Candan, yaş günü pastasının önünde "Not guilty" (Suçlu değil) notuyla bir fotoğraf paylaştı.
667008e2941a6cbb9f488193.jpg

Nihal Candan’ın tahliyesine itiraz! 'Adalete zarar verdi'

"MERHABA DÜNYAM, BEN GERİ DÖNDÜM"

Tahliye olduktan sonra kuaförün yolunu tutması ve televizyonlara röportaj vermesi çok konuşulan Nihal Candan'ın pastasının üstündeki, "Merhaba dünyam, ben geri döndüm" yazısı dikkat çekti.
66700951941a6cbb9f48819b.jpg

ÖNCE DOĞUM GÜNÜ PARTİSİ, SONRA CAMİ

Nihal Candan, kısasürede gündem olan doğum günü paylaşımlarının ardından camiden fotoğraflar yayımladı.
66700979941a6cbb9f48819f.jpg

Fenomen, "Ya Hak Ya Vekil, vekilim sensin, sana güveniyoruz kardeşim ve ben" mesajını yazdı.
6670090d941a6cbb9f488197.jpg

"ACI ÇEKTİĞİNDE KÖTÜ HAYALERDEN KAÇMAK"

İstanbul turu atan Candan, küçük kız kardeşi Su Candan ile Yerebatan Sarnıcı'ndan da fotoğraf paylaştı ve "Bazen acı çektiğinde, kötü hayallerden kaçmak" notunu düştü.
66700917941a6cbb9f488199.jpg

Nihal Candan cezaevi günlerini anlattı: Seçil Erzan'la aynı koğuştaydık

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler