Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Nilperi Şahinkaya'nın keyfi yarım kaldı! Yan masada bulunan kişilerle tartıştı

hizmetli

Administrator
Yönetici
66c83f5070687e0899cbde04.jpg

İlk oyunculuk deneyimini okul yıllarında 'Deniz Yıldızı' (2009-2010) ile yaşayan Nilperi Şahinkaya, yaklaşık dört yıldır birlikte olduğu heykeltıraş sevgilisi Emre Yusufi ile mutlu bir birliktelik sürdürüyor.

Son olarak Kanal D'nin 'Senden Önce' dizisinde rol alan ünlü oyuncu Nilperi Şahinkaya, uzun süredir aşk yaşadığı Emre Yusufi ile birlikte geçtiğimiz günlerde Çeşme'de görüntülenmişti.

milliyet.jpg

SİNİRİNİ SEVGİLİSİNDEN ÇIKARIYOR!

Nilperi Şahinkaya, önceki akşam Maslak'daki bir konsere katıldı. Gazeteciler ile sohbet eden Nilperi Şahinkaya, yeni saçlarıyla ilgili konuştu.

"Bu saç rengi platin sarı oluyor sanırım. Ben değişiklik yapmayı çok seviyorum. Her renk saç denedim nerdeyse. Projelerde de illa bir peruklar bir şeyler yapıyoruz. Emre çok beğendi. Bir yıldır konuşuyoruz bunu zaten. Ama Emre, 'eğer bunu beğenmezsen ben çekeceğim bunun derdini emin ol öyle yaptır' dedi. Bazen sinir çıkarma durumu yaşanıyor sanırım." diyerek güldü.

66c83e3670687e0899cbddf3.jpg

TARTIŞMA YAŞANDI

Nilperi Şahinkaya, konserin ardından Bebek'e geldi. Şahinkaya, Bebek'deki Susam'da arkadaşlarıyla birlikte yemek yedi. Yemek esnasında yan masadaki erkeklerle hararetli bir tartışma yaşadı.

66c83e4170687e0899cbddf5.jpg

YÜZÜNÜ SAKLADI

Yaşananların ardından kız arkadaşları ile masadan kalkan oyuncu, gazetecilerin sorularını yanıtlamazken suratını da gizlemesi şaşırttı.

66c83e5670687e0899cbddf7.jpg

Denizde aşk! Nilperi Şahinkaya ve Emre Yusufi Çeşme'de
Nilperi Şahinkaya gazetecileri görünce şoke oldu! 'Konuşmakla çok yanlış yapıyorum'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler