Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Nilüfer: En az 10 yıl daha sahnelerdeyim!

hizmetli

Administrator
Yönetici
66a76632481b65014b08ca9a.jpg

Harbiye Açıkhava'yı dolduran sevenlerine yaklaşık üç saat boyunca müzik dolu bir gece yaşatan Nilüfer, hemen hemen her şarkısında kendisine eşlik eden binlerce hayranına teşekkür etti.

Yaşamayı çok sevdiğini belirten sanatçı, “Bir yıl sonra 70 yaşıma gireceğim. Allah izin verirse en az 10 yıl daha sahnelerde sizlerle birlikte olmak istiyorum” dedi.
66a7665a481b65014b08ca9c.jpg

Şarkıcı Nilüfer kızı Ayşe'nin ısrarına kayıtsız kalmadı! 'Evlat için çiğ tavuk yenir'

"KAYAHAN İÇİN KOCAMAN BİR ALKIŞ İSTİYORUM"

'Acıkmışım Sevgine' şarkısını seslendiren Nilüfer, yakın dostu Kayahan’ı şu sözlerle andı:

Alıntı Metni

66a76667481b65014b08ca9e.jpg

"KALBİM KÜT KÜT ATIYOR"

"Sesi güzel olan var mı?" diyerek seyircisine seslenen sanatçı, sahneye davet ettiği iki seyircisiyle beraber 'Es Deli Rüzgar' ve 'Son Arzum' şarkılarını seslendirdi.
66a7666f481b65014b08caa0.jpg

Usta sanatçı, “Dile kolay 52 yıldır sahnedeyim, yine de aynı heyecanı duyuyorum. Kalbim küt küt atıyor ama ‘onlar benim dostlarım, onlar beni bilir’ diyerek kendimi sakinleştiriyorum. Sahnede bu alkışları ve sevgiyi gördükten sonra heyecan yerini başka bir şeye bırakıyor. İyi ki varsınız" sözleriyle duygularını paylaştı.

Nilüfer neden şarkı yazmadığını açıkladı! 'Aşk acısı değil, huzur istiyorum'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler