Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Olaylı boşanma! Özer Hurmacı ile Mihriban Dinçer çocukları için buluştu

hizmetli

Administrator
Yönetici
65dc2ffa530cb6da5d81ebfb.jpg

Fenerbahçe ve Trabzonspor formaları da giyen eski futbolcu Özer Hurmacı ile Mihriban Dinçer, 2015 yılında dünyaevine girmişti. Evliliklerinin son döneminde kriz yaşayan çiftten Hurmacı, üç çocuğunun annesine, 'evlilik birliğinin temelinden sarsılması' gerekçesiyle boşanma davası açmıştı.

Özer Hurmacı, eşinin astrolojiyle ilgilendiğini belirterek, “Astroloji haritasına bakıp, onu aldattığımı söylüyor” demişti.
65dc3072530cb6da5d81ec09.jpg

"KADINLARLA MESAJLARI VARDI"

Mihriban Dinçer ise "İçime bir şüphe doğdu. Telefonu aldım, baktım. Kadınlarla mesajlaşmaları vardı. Onu sormak için yanına gittim, sinirlendi. Beni odaya çekip darp etti" açıklamasını yapmıştı.

Mihriban Hurmacı üç çocuğunun velayeti ve 20 milyon TL istedi!

ÇOCUKLARIN VELAYETİ ANNEDE

Özer Hurmacı ve Mihriban Dinçer, 1,5 yıl süren dava süreci sonucu 2023'te anlaşmalı olarak boşandı. Çocukların velayetini anneye veren mahkeme, babanın hafta sonları çocukları görmesine izin verdi. Bu karar uyarınca Özer Hurmacı, hafta sonu çocuklarıyla bir araya geldi.
65dc3086530cb6da5d81ec0b.jpg

"SORUNLU GÜNLERİ ATLATTIK"

Bebek’te eski eşi Mihriban Dinçer ile uzun zaman sonra yan yana görüntülenen Özer Hurmacı, çocuklar için buluştuklarını söyledi: Çocuklarımız için, onların sağlığı için bir araya geliyoruz. Hafta sonları çocuklar bende. O yüzden her zaman iletişim halindeyiz. Sorunlu günleri atlattık. Sulh yoluna gidildi.
65dc308f530cb6da5d81ec0d.jpg

Özer Hurmacı ve eşi arasındaki darp davasında karar

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler