Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Örnek davranış

hizmetli

Administrator
Yönetici
636bc1c386b24a49483b160b.jpg

Muazzez Ersoy, sahne ve televizyon konserlerinde giydiği kostümlerini, ikinci el uygulaması Dolap üzerinden satışa çıkardı. İlk etepta 50 kostümün satışa sunulduğu iş birliğinde, uygulama, komisyon almayacak. Elde edilen tüm gelir, Mehmetçik Vakfı, Türk Kızılayı, Türk Polis Teşkilatını Güçlendirme Vakfı ve Çocuk Esirgeme Kurumu olmak üzere dernek ve vakıflara bağışlanacak.

İlk 20 kostümün hızlıca tükendiğini söyleyen sanatçı, gelirin tamamını Mehmetçik Vakfı’na aktardı. Yıllar içinde yardım kuruluşları için sayısız konser veren ve Ankara’daki evini Lösemili Çocuklar Hastanesi için bağışlayan Ersoy, “Kostümlerim bundan sonra kimine aş, kimine kalem, kimine defter, kimine bilgisayar ve eğitim olarak fayda sağlayacak” şeklinde konuştu.

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler