Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber 'Oryantal Didem' olarak bilinen Didem Kınalı: Bıraktım!

hizmetli

Administrator
Yönetici
65be408dd34b720acacedbe1.jpg

Şimdlerde müzik kariyeriyle ön planda olan Didem Kınalı, önceki gece Fatih'te bir mekanda sahneye çıktı. Sahne öncesi basın mensuplarının soruları yanıtlayan Kınalı, oryantelliği bıraktığını belirtti.

"DELİ GİBİ MESAJLAR GELİYOR"

Alıntı Metni

65be3f30d34b720acacedbd7.jpg

İbrahim Tatlıses ve Mehmet Ali Erbil'e tepki: Torunları yaşındaki kızlara bakmasınlar!

"İNSANLAR O TİPLERE GÜLÜYORLAR"

Son dönemde ünlü erkeklerin yaptırdığı estetikleri değerlendiren Didem Kınalı, "Yok yaptırmasınlar ya! Benim erkek arkadaşım olsa ve yaptırsa 'Lütfen yaptırma' derim. O kadar kötü duruyor ki insanlar gülüyorlar o tiplere. Gökhan Özen de olmuş. Kör müyüz canım? Çok net ortada yani" ifadelerini kullandı.
65be3f4ad34b720acacedbd9.jpg

"HAYATIMDA İLK KEZ GÖRDÜM"

Geçtiğimiz aylarda sokakta köpeğini gezdirirken büyük şok yaşayan 37 yaşındaki şarkıcı, "Daha sonrasında arkadaşları gece 3'te önümü kesti. 'Benim arkadaşım öyle bir şey yapmaz' dediler. Ben tanımıyorum ama kesinlikle, ilk kez gördüm hayatımda. Köpeğimi tuvalete çıkarmıştım sadece. 'Savcılığa gitsem mi?' diye düşündüm aslında kararsız kaldım ama korktum ve gitmeye karar verdim" açıklamasını yaptı.
65be3f19d34b720acacedbd5.jpg

Ünlü oryantal Didem Kınalı sokak ortasında kabusu yaşamıştı! Flaş gelişme

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler