Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Osmanlı torununa Adele ‘darbesi’

hizmetli

Administrator
Yönetici
66b68f8937446c2415400d1b.jpg

Adele, milyoner emlak geliştiricisi Sutton çiftinin İngiltere’nin Sussex kırsalındaki “Lock House” adlı malikanesini 2012’de altı aylığına kiralamış, Ancak şarkıcı daha sonra bir TV programında bu malikanenin perili olduğunu iddia ederek “Lock House’un özellikle bir koridoru çok ürpertici, orada garip sesler duydum, o kadar korktum ki koruma görevlisine tarihi binada benimle birlikte kalması için 100 bin sterlin (4.3 milyon TL) ödedim” demiş.

Sutton çiftinin 13 yıldır satmak istedikleri malikane, fiyat indirilmesine rağmen işte Adele’in bu sözleri yüzünden satılamamış. Malikanenin fiyatını en son 5 milyon sterline (213.6 milyon TL) düşüren ama yine de satamayan çift, şimdi yapıyı 13 ayrı eve dönüştürmek için belediyeye başvurdu. Ama bu kez de yapılaşmanın doğal hayatı öldüreceğini savunan çevre halkının tepkisiyle karşılaştılar. Bu yüzden şimdi yine ne olacağını bekliyorlar.

5. Murat’ın soyundan geliyor

“Boğaz’daki Altın Kafes” ile “İstanbul’a Veda” adlı kitapları yazan ve İngiltere’de Osmanlı tarihi üzerine eğitim gören Ayşe Gülnev Osmanoğlu, ailesini şöyle tanımlıyor: “Babam Prens Osman Selaheddin, babası Prens Ali Vâsıb aracılığıyla Sultan 5. Murad’dan ve annesi Prenses Emine Mukbile aracılığıyla Sultan 5. Mehmed Reşad’dan gelmektedir. Mısır’da doğan babam, eğitim için geldiği Londra’da 1966’da annem Athena Joy Christoforides ile evlendi.”

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler