Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Oya Başar'dan Doğu Demirkol'a destek! 'Oğlumuzun filmini izleyeceğiz'

hizmetli

Administrator
Yönetici
659d14a32d16abe7d9d1b12d.jpg

Senaryosunu Doğu Demirkol’un yazdığı Yaşam Koçu hakkında konuşan Yağmur Tanrısevsin, "Komedi filmi ve eğlenceli. Çok heyecanlıyız. İnanılmaz gülecekleri bir film olacak" dedi.

"SES TERAPİSİNİN 45 DAKİKASI 145 EURO"

Fİlmin romantik komedi olmadığını belirten Demirkol, "Azcık romantizm var. Sadece komedi. Filmi araştırırken, ses ve karma terapistine gittim. Havaya yazmayayım diye çoğunun seansını aldım. Ses terapisi aldım, 45 dakikası 145 euro'ydu. Neden euro olduğunu anlamadım" ifadelerini kullandı.
659d150b2d16abe7d9d1b138.jpg

"HASTA HASTA KALKIP GELDİM"

Doğu Demirkol'un sevgilisi Ayşe Kırca'nın annesi Oya Başar, galaya oğlu Umut Kırca ile katıldı. Usta oyuncu, "Doğu Demirkol son zamanlarda hoş şeyler yapıyor. Projeyi biliyorum. Oluşurken birlikte çok konuştuk. Bu ara biraz hastalık geçirdim. Hasta hasta kalkıp geldik, oğlumuzun filmini izleyeceğiz" şeklinde konuştu.
659d14ca2d16abe7d9d1b130.jpg

RESTORAN FOTOĞRAFI ELE VERDİ!

Doğu Demirkol ile Levent Kırca ve Oya Başar'ın kızı Ayşe Kırca'nın yaşadığı aşk, Berlerbeyi'nde yemek yemeye gittikleri restoranın paylaştığı fotoğrafla ortaya çıkmıştı.
659d53ba2d16abe7d9d1b39e.jpg

Ayşe Kırca, New York Film Academy Oyunculuk Bölümü'nden mezun oldu. 2019'da Müjdat Gezen'in yazıp yönettiği Pera Müzikali'nde sahne aldı.

Doğu Demirkol'dan 'Yetenek Sizsiniz' itirafı! 'Aşağılık biri gibi hissetmiştim'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler