Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Oyuncu Ali Burak Ceylan ailesini köşke yerleştirmişti! Depremzede öğretmen gözyaşları içinde anlattı

hizmetli

Administrator
Yönetici
65c228a4f974e2765d47ddfb.jpg

'Kalp Atışı' ve 'Kara Sevda' gibi yapımlarda yer alan oyuncu ve yapımcı Ali Burak Ceylan'ın cüzdanını bulan depremzede öğretmen Muhammed Irmak'ın ailesine yardım eli uzattığı ortaya çıkmıştı. 6 Şubat'ta Kahramanmaraş'ta yaşanan ve 10 ilimizi daha etkileyen depremlerden 10 gün önce İstanbul'da bir oyuncunun cüzdanını bulduğunu söyleyen Irmak, yaşananları şöyle anlatmıştı:

Alıntı Metni

65c2237ef974e2765d47dd99.jpg

Ali Burak Ceylan cüzdanını bulan depremzedenin ailesini köşke yerleştirdi

"MERAK ETME, SANA DÖNECEĞİM"

"Ben de Adıyaman'a gittim, gittiğim gün depreme yakalandım. Akrabalarımız enkazın altında kaldı. Çoluk çocuk, geride kalan yaşlılar da dışarıda kaldı. Daha sonra yardım çalışmalarına katıldım ama ailem ve sevdiklerim ortada kalmışlardı. Benim de aklıma o cüzdanını bulduğum kişi geldi. Onu aradım, 'Abi bizim böyle bir ihtiyacımız var, ailemizi bir yere yerleştirebilir miyiz?' dedim. 'Sen merak etme, ben sana döneceğim' dedi."
65c22396f974e2765d47dd9b.jpg

Alıntı Metni
Ünlü isimler asrın felaketinde hayatını kaybedenleri andı!

YAYINDA KONUŞMAKTA ZORLANDI

Öğretmen Muhammed Irmak Aramızda Kalmasın programına konuk oldu. Depremzede öğretmen konuşmakta zorlandı.
65c22639f974e2765d47ddd4.jpg

"O AN ÖLÜMÜ DÜŞÜNDÜM"

Canlı yayında anlattıklarıyla herkesi derinden etkileyen depremzede öğretmenin, "6 Şubat gecesi, o an ölümü düşündüm. Kelime-i şehadet getirdik. Sonrasında Ali Burak Bey aileme ve bana sahip çıktı" sözleri yürekleri sızlattı.
65c2267ff974e2765d47dddf.jpg

"AİLEMİ ORAYA YERLEŞTİRDİM"

Irmak "Ben ailemi oraya yerleştirdim, 20'ye yakın kişi vardı. Ben 18'inci güne kadar Adıyaman'da kaldım. Baktım ailem akşama kadar ağlıyor... Eve gelen bir şey oluyor boğazından geçmiyor. Teyzem ben buraya ait değilim diyor. Bir kere dışarı çıkmadı" dedi.
65c22671f974e2765d47dddd.jpg

"BU BENİM İÇİN ŞEREF MERTEBESİDİR"

Konuya dair açıklama yapan ünlü oyuncu Burak Ceylan ise “Allah, Muhammed’i karşıma çıkardıysa bir sebebi var. Bu benim için şeref mertebesidir” dedi.
65c22781f974e2765d47ddec.jpg

Depremde 17 akrabasını kaybeden Karsu, Hatay'a müzik okulu kuruyor!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler