Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber 'Oyuncu', Ferit Aktuğ'u ağırladı! 'Kötü adamı seçtim'

hizmetli

Administrator
Yönetici
66addfcc70687e0899cb74b1.jpg

Bugüne kadar pek çok projede, onlarca karaktere hayat veren Ferit Aktuğ, Arka Sokaklar’da canlandırdığı 'Tefo' karakteri ile bir ilki yaşıyor.

"TEFO’YU OYNAMASI DA DEĞİŞİK, HİSSİYATI DA DEĞİŞİK"

Daha önce kötü bir karaktere hayat vermediğine değinen başarılı oyuncu, “Arka Sokaklar ekibi bana karakter konusunda seçim hakkı verdi. 'İstersen bir tane kötü adam var, bir tane de polis var. İkisinden birini seçebilirsin' dediler. Ben de kötü adamı seçtim çünkü hiç bu tarz bir karakter oynamamıştım. Nasıl hissedeceğim diye merak ettim. Tefo’yu oynaması da değişik, hissiyatı da değişik. Çok severek oynuyorum" dedi.
66adda8670687e0899cb7485.jpg

HER BÖLÜM YENİ HEYECAN

19’uncu sezonu ile ekrana gelmeye hazırlanan fenomen dizinin yıllara meydan okumasının sebeplerine değinen oyuncu, “Arka Sokaklar polisiye bir dizi olsa da zaman zaman komediye kaçan bir tarafı da var. Bir de bence en büyük avantajı her bölüm yeni bir hikayesinin olması. Seyircinin sıkılma ihtimali çok az çünkü her bölüm yeni bir şey izlersen sıkılman çok zor olur" şeklinde konuştu.
66adda4a70687e0899cb7477.jpg

'Oyuncu', Ali İl'i ağırladı! 'Özellikle tiyatro için sahne eğitimi alınmalı'

"SETE BİR GİTTİM, TARIK AKAN BENİ BEKLİYOR"

Kariyerine 'Koçum Benim' dizisi ile başlayan Ferit Aktuğ, ilk set gününde yaşadığı bir anısını da Oyuncu’da paylaştı. Dizi seti aracı yerine Türk Hava Yolları servisine binerek sete geç kaldığına değinen oyuncu, o anları şu sözlerle ifade etti:

Alıntı Metni

66adda5370687e0899cb747d.jpg

FERİT AKTUĞ ZORU SEVİYOR

Özel hayatı ile ilgili sorulara da içtenlikle cevap veren Ferif Aktuğ, telefon ekranında yazan 'Because easy doesn't change you' sloganına da açıklık getirdi. Zoru sevdiğini dile getiren oyuncu, "Zor olan daha iyidir çünkü kolay sizi değiştirmez. Zor olanı seçin" diye tavsiye bulundu.
66adda5e70687e0899cb7480.jpg

HER CUMA KANAL D’NİN YOUTUBE KANALINDA

Oyuncu programı, birbirinden ünlü isimleri ağırladığı yeni bölümleri ile her cuma Kanal D YouTube kanalında.

İnci Taneleri'nin Güngör'ü Evren Duyal, Oyuncu'ya konuk oldu!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler