Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber 'Oyuncular mutlu, yurt dışına gitmek isteyeni görmedim!'

hizmetli

Administrator
Yönetici
65c60fc51a3d381f9acb98a5.jpg

Nişantaşı’nda objektiflere yansıyan Fadik Sevin Atasoy, Amerika'da oyunculuk sektöründe başarılı olmak ve iyi işlerde yer almak için güçlü bir lobinin olması gerektiğini savundu. ünlü isim, Türk dizilerinin dünya pazarında yer almasıyla oyuncuların önünün açıldığını da belirtti.

"MASADA DAHA GÜÇLÜ OTURUYORUZ"

Sektörel desteğin önemini vurgulayan ve Türk oyunculara Amerika’da ön yargılı davranılmadığını anlatan oyuncu, "Sektörel destek olmadan bu işler zor. Türk oyunculara karşı ön yargı yok orada ama bu bir lobi ve destek sistemi var. Salma Hayek ya da Penelope Cruz’un Latin asıllı olmasına rağmen başarılı olmasının sebebi Latin nüfusun Amerika’da fazla olması. Sadece yetenekle ilgili değil, rakamsal ve endüstriyel dengeler var. Artık bizim de pazarımız var. Masada daha güçlü oturuyoruz. Diziler bu dinamiği değiştirdi. Ancak insanlar mutlu, bir şey yapayım diye gitmek isteyeni görmedim" şeklinde konuştu.
65c610021a3d381f9acb98a9.jpg

İspanya'da yürümekte zorlandı! 'Garson beni görünce çığlık attı'

"ŞÖHRET AYRI OYUNCU OLMAK AYRI"

Şöhret, yakalamak ile oyuncu olmak kavramların karıştırıldığını dile getiren Atasoy, "Şöhret olmak, oyuncu olmak anlamına gelmiyor. Oyuncu olduğun zaman illa şöhret olacaksın anlamına da gelmiyor. Oyuncu olmak ayrı bir şey, şöhret olmak ayrı bir şey. Dolayısıyla oyuncu her yerde oyuncu, zanaatkar da her yer de zanaatkar. Benim mesleğim oyunculuk, tanınır olmak oyunculuğun yan dalı sadece" ifadelerini kullandı.
65c6100a1a3d381f9acb98ab.jpg

"DÖNEM FİLMİNDE ANNEMLE OYNAYACAĞIM"

Atasoy, bir dönem hikayesi yazdığını ve filmde annesi Emel Göksu ile rol alacağını açıkladı.

Alıntı Metni

65c60ffa1a3d381f9acb98a7.jpg

Oyuncu Emel Göksu'dan kızı Fadik Sevin Atasoy'a sürpriz ziyaret

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler