Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Ozan Orhon'dan 'depresyon' açıklaması: Eşim beni hayata bağladı

hizmetli

Administrator
Yönetici
65d5f622721699be74eade8f.jpg

Ozan Orhon ‘Depresyon’ adını verdiği yeni single çalışmasını 90’ların ünlü isimleri olan yakın dostlarıyla Gayrettepe’deki bir mekanda tanıttı.

"MUTLUYKEN ŞARKI YAPMAK ZOR"

9 yıl müziğe ara verip üç yılını depresyonda geçirdiğini anlatan ünlü isim “Üretim için depresyonda olmak lazım, en güzel şarkılar depresyonda olduğun zaman çıkıyor. Yani mutluyken şarkı yapmak çok zor” dedi.
65d5f4ed721699be74eade85.jpg

Eşinin hastalığını açıklamıştı! Saniye düşünmem canımı veririm'

"EŞİM TEKRAR MÜZİĞE DÖNMEMİ SAĞLADI"

Kıbrıs’ta müzikten ayrı geçen günlerde ‘mucizem’ dediği eşi Selcan Demirci’nin kendisini hayata bağladığını anlatan Ozan Orhon yaşadığı zor zamanları şöyle anlattı:

Alıntı Metni

65d5f4be721699be74eade7e.jpg

"GÜNDE ÜÇ DOZ DİNLESİNLER"

‘Depresyon’ adını verdiği şarkısının dinleyenleri depresyona sokmayacağını aksine eğlendireceğini belirten Ozan Orhon “Şarkıyı dinledim ve benle özdeşleştiğini düşündüm. İnsanları o ruh halinden çıkartacak böyle kıpır kıpır bir şarkı yaptık. Bizler, 90’lar ruhu hiçbir zaman depresyonda kalamaz, atlatırız. Şarkı kısa zamanda çok sevildi. Doktor tavsiyesi günde üç doz dinlesinler” diye konuştu.
65d5f522721699be74eade88.jpg

"GERİ DÖNÜŞLERİMİZ ZOR OLMADI"

"Dokuz yıllık ara kariyerinizi geri attı mı?" sorusuna şarkıcı, “Tabii geri attı. Gözden ırak olunca gönülden de ırak oluyorsun. Bizimki de öyle oldu ama 90’lar sanatçıları olarak güzel bir isim bırakmışız, geri dönüşlerimiz zor olmadı. Bizi o kadar kabul etmişler ki gönüllerine…” yanıtını verdi.
65d5f54b721699be74eade8a.jpg

Ozan Orhon: İlk çocuğumda baba olmayı hissedememiştim

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler