Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Özcan Deniz, kız kardeşine ateş püskürdü! 'Birlikte olduğun evli adam için hazırladığım video duruyor'

hizmetli

Administrator
Yönetici
66cd7901fe33691c8fb750ba.jpg

Bir süredir ağabeyi Ercan Deniz ile arası bozuk olan Özcan Deniz, aynı zamanda menajerliğini de yapan ağabeyi Ercan Deniz ile birbirine girmişti.

Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla ailesine rest çeken Özcan Deniz, "Stres kontrolü olmayan kişi en yakın aile bireyiniz dahi olsa uzak durun. Çünkü o haklı haksıza bakmaz. O an yaşadığı zihinsel karmaşaya ve şahsi çıkarına sizi de kurban edecek kadar ileri gider ve her şeyi yakar. Bu ağır bir cehalet türüdür ve baş edilemez. Sabır ve sükunet erdemli davranışlardır. Her insanda bulunmaz" açıklamasını yapmıştı.

66cd771cfe33691c8fb750af.jpg

"ARTIK KİMİN İÇİN YAŞADIĞIMI BİLİYORUM"

Deniz, oğlu Kuzey ve eşi Samar Dadgar ile aile pozuna, "Sizi çok seviyorum. Canım oğlum benim, canım karım. Canımsınız. Ben artık kim için yaşadığımı biliyorum ve de çok mutluyum. Hiç olmadığım kadar da hafif ve güçlüyüm. Strese girmek isteyen girebilir" mesajını da yazmıştı.

Özcan Deniz'den ailesine rest: Hayatımdan çıkardım! Kardeşinden cevap geldi

"SAMAR'I HİÇ TASVİP ETMEDİK"

Özcan Deniz’in ağabeyiyle ilgili sert açıklamasından sonra sanatçının dört kız kardeşinden en büyüğü Yurda Güler, Beyaz Magazin'e konuşarak şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni

66cd774cfe33691c8fb750b1.jpg

"HAZIRLADIĞIM VİDEO BİR SAYGISIZLIĞINI DAHA BEKLİYOR"

Özcan Deniz, kız kardeşinin bu açıklamalarının ardından 3 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından zehir zemberek bir açıklama yaptı.

66cd7782fe33691c8fb750b5.jpg

"Evet Yurda Hanım! Akşamı bekle bir tanem" mesajını yayınlayan Deniz, ardından şöyle yazdı:

Alıntı Metni

66cd7764fe33691c8fb750b3.jpg

Özcan Deniz'in açıklaması gündem olmuştu! Samar Dadgar sessizliğini bozdu

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler