Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Özge Ulusoy'un tatil planı! 'Yazlıkçılık kazanacak'

hizmetli

Administrator
Yönetici
669df00fc54dfeb32bedb917.jpg

2003 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasında ikinci olan ve sonrasında podyumların aranan yüzleri arasına girmeyi başaran Özge Ulusoy, yıllar içindeki değişimiyle dikkat çekmişti.

"BURNUM DIŞINDA YÜZÜMDE ESTETİK YOK"

41 yaşındaki tescilli güzel, Haziran 2021'de yaptığı açıklamada, "Yüzümde burnum dışında bir estetiğim yok. Onu da her yerde söylüyorum zaten" ifadelerini kullanmıştı.

669dee34c54dfeb32bedb90a.jpg

Geçtiğimiz ay ise Nişantaşı'nda görüntülenince panik olan ünlü isim, "Lütfen yanıma gelip, yakından çekmeyin. Yüzümde işlem var" sözleriyle muhabirlerden ricada bulunmuştu.

669dee3dc54dfeb32bedb90c.jpg

"ŞU AN ARA ARA TATİL YAPIYORUM"

Özge Ulusoy, geçtiğimiz gün yine Nişantaşı'nda objektiflere takıldı. Model, ayaküstü gazetecilerle konuşarak tatile Eylül ayında çıkacağını söyledi.

669dee90c54dfeb32bedb90f.jpg

"Çekimler devam ediyor. Şu an ara ara tatil yapıyorum" diyen Ulusoy, "Eylülde yurt dışı olacak. Biraz havalar serinsin ve sakinleşsin diye bekliyorum" şeklinde konuştu ve ekledi:

Alıntı Metni

669deea0c54dfeb32bedb912.jpg

"İTALYA DÜŞÜNÜYORUZ"

Yunan Adaları'nın uygun fiyatlı olmasının sorulması üzerine Özge Ulusoy, "İnanılmaz fiyatlar duyuyorum ama gitmedim. Şu an orası için planımız yok. İtalya düşünüyoruz" ifadelerini kullandı.

Özge Ulusoy'dan 'etek' cevabı: Niye erkekler de istediğini giymesin?
Babasını kazada kaybeden Özge Ulusoy: Ömrüm yettiğince hakkını arayacağım!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler