Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Özgün Uğurlu'dan boşanma açıklaması: Arkadaşlar hala inanmayanlar var!

hizmetli

Administrator
Yönetici
65ae5ce18e3a7e39eb00e7b3.jpg

'Kandırman Lazım', 'Sadece Arkadaşız', 'İstiklal' gibi parçalarıyla şöhreti yakalayan Özgün Uğurlu, 2012 yılında kendisi gibi müzisyen olan Nida Karaçar ile nikâh masasına oturmuştu. 2015 yılında aileye down sendromlu bir melek katılmıştı.

"BİZE AYRILIK KARARI YAKIŞMADI"

Özgün, son olarak 305 bin takipçisi bulunan Instagram sayfasının hikayeler bölümünden yaptığı bir paylaşımla gündeme gelmişti. Yeni şarkısında yer alan "Bunca şeyden sonra bize ayrılık kararı yakışmadı" sözlerini yayınlayan şarkıcının, eşiyle boşanma kararı aldığı düşünüldü.
65ae5a608e3a7e39eb00e7a2.jpg

Şarkıcı Özgün'ün oğlu Ediz mezun oldu

"YANLIŞ ANLAYANLAR OLMUŞ"

Gelen mesajların ardından arabasında eşi ve oğluyla video çekerek söz konusu iddialara cevap veren ünlü isim, şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni

65ae59ff8e3a7e39eb00e79e.jpg

"EVLİLİĞİM ÇOK ŞÜKÜR MUHTEŞEM GİDİYOR"

Yaptığı açıklamaların ardından bazı çevrelerin tatmin olmadığını dile getiten Özgün, ”Arkadaşlar hala inanmayanlar var. Açıklama yapmama rağmen ne zaman boşanıyorsunuz mesajları alıyorum. Yapmayın sadece şarkı sözlerimi paylaştım. Okullar tatil oldu eşim, oğlum ve ben şuan tatildeyiz. Evliliğim çok şükür yıllardır olduğu gibi muhteşem gidiyor. Burandan tekrar ve son kez söylüyorum. Boşanma, ayrılma ve benzeri şeyler yok” dedi.
65ae5d108e3a7e39eb00e7b5.jpg

Özgün Uğurlu: En güzel hediyem ailemle bir arada olmak

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler