Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber ‘Özgür bir dünya diliyorum!’

hizmetli

Administrator
Yönetici
6393627786b24479b891a8cb.jpg

HÜSEYİN ALTUN -Strong Medya tarafından düzenlenen Türkiye İnovasyon ve Başarı Ödülleri, önceki akşam Hilton Bomonti Otel’de gerçekleşen görkemli bir organizasyonla sahiplerini buldu. Nefise Karatay ve Bekir Aksoy’un sunduğu, Simge Sağın’ın sahne aldığı geceye; Şebnem Dönmez, Durul Bazan, Furkan Palalı, Sera Kutlubey, Cengiz Orhonlu, Bora Elkoca ve Murat Saraçoğlu gibi ünlü isimler de katıldı. Etkinlikte ‘Jüri Özel Ödülü’nün sahibi olan Şebnem Dönmez, konuşmasıyla uzun süre alkış aldı. Oyuncu, “Bu ödülün son cümlelerini, mikrofonlar bize verilmişken, konuşma fırsatımız varken, her seferinde sesimizi çıkarmamız gerektiğini düşündüğüm için; kadınların, çocukların özgür ve mutlu oldukları Türkiye ve dünya diliyorum” diye konuştu.

6393628386b24479b891a8d0.jpg

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler