Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Özlem Yıldız'dan Mehmet Ali Erbil açıklaması: 'Ona karşı kötü bir duygum yok'

hizmetli

Administrator
Yönetici
639c75d086b2441704e45dda.jpg

2013 yılında boşandığı Sinan Serter ile evliliğinden Demir adında bir oğlu dünyaya gelen Özlem Yıldız, 'Gökay Kalaycıoğlu ile 360 Derece' programına konuk oldu. 42 yaşındaki sunucu, son dönemde TikTok videoları ve açıklamalarıyla magazin gündeminden düşmeyen Mehmet Ali Erbil ile ilişkisine dair yıllar önce yaşananları anlattı.
639c760486b2441704e45de3.jpg

"MEHMET ALİ BENİM İÇİN ÇOK KIYMETLİ"

Evliliğe kapılarını kapatmadığını söyleyen Özlem Yıldız, "Mehmet Ali Erbil senin pişmanlığın mı?" sorusuna şu yanıtı verdi:

Alıntı Metni

639c75fe86b2441704e45de1.jpg

KRİTERLERİ DEĞİŞTİ: TİP FALAN GELİP GEÇİCİ!

31 Aralık 2021'de Nişantaşı'nda şemsiyeyle yağmur altında yürüyen Özlem Yıldız, “Yeni yılda nasıl bir sevgili istersiniz? Kaslı, vücutlu bir sevgili olsun mu?” sorusunu cevaplamıştı.

Alıntı Metni

639c75f286b2441704e45dde.jpg

OĞLU KIYAFETİ İDDİALI BULDU!

Ünlü isim, geçtiğimiz mayıs ayında 15 yaşındaki oğlu Demir Serter'le yaşadığı bir olayı anlatmıştı. Bronzlaşmış bir şekilde Swissotel The Bosphorus İstanbul’da gerçekleşen ödül törenine gelen Yıldız, "Arkadaşlar bu benim normale dönmüş halim. İnanın tanıyamazdınız, kapkaraydım. Hatta bu akşam bu elbiseyi giymeden önce oğlum gördü, 'Bu kıyafetle gidemezsin, çok açık' dedi. İnan giydim ve kaçtım. Erkek çocuğu annesini kıskanıyor ama kıyafetim normal" şeklinde konuşmuştu.
639c75de86b2441704e45ddc.jpg

Özlem Yıldız, İstanbul'a döndü! 'Son kez şort giyeceğim galiba', Özlem Yıldız sezonu Bodrum'da açtı! Fit hali dikkat çekti

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler