Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Parasını verdiği halde şarkı alamadığını belirtmişti! Aylin Coşkun canlı yayında açıkladı

hizmetli

Administrator
Yönetici
65c9f8af721699be74eab14e.jpg

Bir süredir ortalarda görünmeyen Aylin Coşkun, 15 yıl flört ettikten sonra nikâh masasına oturduğu Volkan Aslan ile geçtiğimiz ekim ayında Nişantaşı'nda el ele objektiflere yansımış, meslektaşı Sinan Akçıl'ı hedef almıştı.

"PARAMIN ÜSTÜNE YATTI"

Akçıl'a para verdiğini ancak karşılığında henüz şarkı sözü alamadığını belirtan ünlü isim, "Sinan'a para verdim, üstünden çok zaman geçti. Şarkı hâlâ ortada yok. Bir de paramın üstüne yattı. Parayı harcadıktan sonra şarkıyı vermek istemez tabii" sözleriyle gündem olmuştu.
65c9f901721699be74eab153.jpg

"SEVGİLİLERİNDEN ALDIKLARINI ÖDESİN"

Daha sonra ünlü müzisyene çarpıcı bir göndermede bulunan Coşkun, "Borcunu ödemedi hâlâ, borcu baki. Hiç sesi çıkmadı. Sevgililerinden aldıklarını ödesin, benimkine sıra gelir. Bana verdiği şarkılar çok kötüydü. Sinan'ın yaptığı şarkıları beğenmiyorum. Bu haberler çıktığında arayıp, 'Ya Aylincim unuttum senin şarkını, gel yapalım?' dese daha şık olurdu. Hiç aramadı bile. Artık bu saatten sonra tenezzül edip, ondan ne para ne de şarkı alırım" ifadelerini kullanmıştı.
65c9f90f721699be74eab155.jpg

Evrim Akın, Aylin Coşkun'un 4 katlı lüks villasına konuk oldu!

CANLI YAYINDA ÇOK KONUŞULACAK SÖZLER

Aylin Coşkun, bugün TV8'de ekranlara gelen 'Aramızda Kalmasın' programına konuk oldu. "Müzik dünyasında bazı dolandırıcılar var. Birkaç yıl önce şarkı yapacaklar diye 10 bin dolar verdim, şarkı yapmadıkları gibi pişkin pişkin dolaşıyorlar" çıkışı hatırlatılan 48 yaşındaki şarkıcı, bu kez canlı yayında çarpıcı açıklamalara imza attı.
65c9f917721699be74eab157.jpg

"BUNUN ADI DOLANDIRICILIK"

Alıntı Metni

"KABUL ETTİ AMA ARAYIP SORMADI"

Sunucu Müge Dağıstanlı'nın "Bu isim Sinan Akçıl mı?" sorusuna Aylin Coşkun, "Sinan zaten vermedi. Kendisini de seviyorum bu arada. Üstüne yattı (gülerek). Diyalog kopukluğumuz oldu. O da kabul etti, 'Aylin'i üzmüşüz, hallederiz' dedi. Halletmedi, arayıp sormadı" yanıtını verdi.
65c9f91f721699be74eab159.jpg

Aylin Coşkun zorlu süreci anlattı! 'İki ev parası yedim'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler