Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber 'Password'de Erkan Kolçak Köstendil sürprizi! Yıllar sonra 'Yanarım' düeti

hizmetli

Administrator
Yönetici
66b7538b763f277308da192c.jpg

Yapımcılığını Shine Medya’nın üstlendiği, eğlenceli formatı ile dikkat çeken yarışma programı Password, 13 Ağustos Salı akşamı yeni bölümü ile yayınlanacak.

HER BÖLÜMDE BİR ÜNLÜ

Yasemin Sakallıoğlu, Şükrü Özyıldız, Hazal Kaya, İrem Derici gibi isimleri seyirciyle buluşturan programa, bu kez başarılı oyuncu Erkan Kolçak Köstendil konuk olacak.
66b753a7763f277308da1931.jpg

'Password' seyirciyle buluştu! Yasemin Sakallıoğlu ile kahkaha tufanı

NOSTALJİ YAŞATTI

Content Video - Password 5. Bölüm Fragmanı | Erkan Kolçak Köstendil

Kelimelerin savaşına sahne olan Password’ün yayınlanan son tanıtım filmi, Kanal D projelerinden biri olan Ulan İstanbul dizisinin efsane karakterleri 'Karlos' ve 'Yaren’i buluşturdu.
66b753b7763f277308da1933.jpg

Tanıtım filminde Ulan İstanbul’un yayınlandığı dönemde dillere pelesenk olan 'Yanarım' şarkısını yeniden Password için seslendiren Bozoklu ve Köstendil’in düeti izleyenlere nostalji yaşattı.
66b753c2763f277308da1935.jpg

ÇOK BEĞENİLDİ

Yıllar önceki Yanarım klibinin, programın yeni bölüm görüntüleri ile harmanlandığı fragman, seyircilerin büyük beğenisini kazandı. Ulan İstanbul’dan görüntülerin de yer aldığı tanıtım, birkaç saat içerisinde milyonlu izlenme rakamlarına ulaştı. Sosyal medya kullanıcılardan da binlerce yorum geldi. Ulan İstanbul’un tekrar çekilmesini isteyenler kadar dizinin yayınlandığı döneme giderek anılarını tazeleyenler de oldu.
66b753c5763f277308da1937.jpg

Yayınlandığı ilk günden itibaren YouTube izlenmesi 170 milyonu geçen Yanarım’ın Password versiyonu, salı günü saat 20.00'de Kanal D’de ekrana gelecek.

‘Hasetlenip geldim’

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler