Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Petek Dinçöz: Çok aşağılandım, hayatım üç ciltlik kitap olur

hizmetli

Administrator
Yönetici
6391a55e86b24a5f88231e7a.jpg

Şarkıcı Petek Dinçöz, 2014 yılında nikah masasına oturduğu Serkan Kodaloğlu'dan geçtiğimiz mart ayında tek celsede boşanmıştı. Dinçöz, geçtiğimiz ağustos ayında ise gençlik aşkı iş insanı Nida Büyükbayraktar ile hayatını birleştirmişti.

Okan Bayülgen’in sunduğu “Uykusuzlar Kulübü” adlı programa konuk olan Petek Dinçöz, romanlara konu olacak kadar zorlu bir hayat yaşadığını söyledi. Can Tanrıyar ve çocuğunun babası Serkan Kodaloğlu’yla yaptığı evliliklerin ardından ağustos ayında “çocukluk aşkım” dediği Nida Büyükbayrakdar ile nikâh masasına oturan şarkıcı, bilinmeyenlerinden bahsetti:

"ÇOCUKLUKTA HİÇ BABA SEVGİSİ GÖRMEDİM"

Alıntı Metni

"BEN SANA SORUYOR MUYUM YAŞINI?"

Okan Bayülgen, Petek Dinçöz’e yayında “Sen şimdi 40 yaşında mısın?” sorusunu yöneltti. Şarkıcının “Ne manyak bir soru bu ya?” diye tepki göstermesi üzerine Bayülgen sorusunu yineledi: “42 mi, 40 mı? Ne var, bu çok güzel bir yaş değil mi?” Dinçöz “18 Okan! Şu an hissettiğim, kodladığım yaş 25. Ben sana soruyor muyum yaşını?” diyerek soruyu yanıtsız bıraktı.
6391a96c86b24a5f88231eb7.jpg

"O DÖNEM KIYASLANDIĞIM İNSANLAR OLDU"

Petek Dinçöz, assolist olarak en popüler gazinolarda sahneye çıktığı dönemi şöyle anlattı:

Alıntı Metni
Seren Serengil hakim karşısına çıktı! 'Petek'ten sonra kafayı bana taktı'

6391aa2686b24a5f88231ebd.jpg

"KAZMA KÜREK ALSA ELİNE HER YERİ YIKAR"

Petek Dinçöz, geçtiğimiz hafta Doğu Demirkol ile Alelade Show'a katılmıştı. Ünlü isim, "Hâlâ assolist olduğunu düşünüyor musun?" sorusuna cevap olarak, "Hayır. Ben son assolistim. Gazinolar da kapandı zaten" demişti. O sırada söze giren Mahmut Tuncer ise "O dönem büyük bir ses getirmişti. Kazma kürek alsa eline her yeri yıkar" ifadelerini kullanmıştı.
6391a9e286b24a5f88231ebb.jpg

Eşinin elini öpen Petek Dinçöz bayram harçlığı aldı

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler