Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Pınar Altuğ'dan takipçisinin 'Gazze' yorumuna yanıt

hizmetli

Administrator
Yönetici
65a63a594d41ac7f2fd66af4.jpg

Gündemi yakından takip eden Çocuklar Duymasın'ın Meltem'i Pınar Altuğ sosyal medyada da oldukça aktif. Türkiye'yi sarsan büyük depremde de eşiyle birlikte elinden geleni yapan Altuğ yardım ve destek kampanyalarıyla da dikkat çekiyor.

EŞİYLE POZLARINA FARKLI BİR YORUM GELDİ

Sosyal medyada özel hayatına dair de paylaşım yapan oyuncu ve sunucu eşiyle pozlarını paylaştı. Yaş farkıyla sık sık gündeme gelen ve bu konuya dair sert tepkiler de gösteren oyuncunun pozuna bu sefer bambaşka bir yorum geldi.
65a63eb34d41ac7f2fd66b17.jpg

"BU HASSASİYETİ GAZZE İÇİN GÖREMEDİK"

Bir takipçisi Altuğ'a "Gazze için yayın ya da yardım kampanyası yapmayı ne zaman düşüneceksiniz? Depremde eşinizle ikili olmuştunuz bu hassasiyeti Gazze için göremedik. Bir eleştiriydi" yazdı.
65a63ebc4d41ac7f2fd66b19.jpg

"GAZZE BİZİM BOYUMUZU AŞAR"

Altuğ ise bu yorumu yanıtsız bırakmadı ve "Biz depremde elimizin uzadığı gücümüzün yettiğince yardım etmeye çalıştık Gazze bizim boyumuzu aşar baksanıza dünya seyirci" dedi.
65a63eca4d41ac7f2fd66b1d.jpg

1994 yılında Miss Turkey yarışmasında birincilik elde eden, fenomen dizi 'Çocuklar Duymasın'daki 'Meltem' karakteriyle yıldızı parlayan Pınar Altuğ, kendisinden dokuz yaş küçük meslektaşı Yağmur Atacan ile 2008 yılında hayatını birleştirmişti. Oyuncu çift, 2009'da Su adını verdikleri kızlarının dünyaya gelmesiyle ilk kez anne ve baba olmanın mutluluğunu yaşamıştı.

Pınar Altuğ'dan Yağmur Atacan'a: İyi ki hayatıma girmişsin

"YAĞMUR'LA BİRLİKTE OLMAKTAN ÇOK MUTLUYUZ"

Mutlu evlilikleriyle parmak ısırtan çiftten Pınar Altuğ, eşi ile arasındaki dokuz yaş farkın sürekli magazin gündeminde olmasıyla ilgili şu açıklamayı yapmıştı:

Alıntı Metni

65a63ef24d41ac7f2fd66b22.jpg

'Bizim için '15 güne ayrılır' dediler! 15 yıl oldu evleneli'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler