Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Rabia Soytürk'ün fille pozları gündem oldu

hizmetli

Administrator
Yönetici
659e450e8e3a7e39eb00aef1.jpg

Sosyal medyada her geçen gün artan bir kitlesi olan Rabia Soytürk gelen kötü yorumların annesini üzdüğünü dile getirmişti;

"ANNEM DAHA ÇOK ÜZÜLÜYOR"

“Kötü yorumlara bakıyorum, içimden cevap veriyorum. Evet, onlar saygısızlık yapıyorken benim yapmamam gerekiyor. Onlar düşüncelerini apaçık yüzüme vurabiliyorken ben onlara cevap verebileceğim bir iş yapmıyorum. Hem bu durumu hem de insanları oldukları gibi kabul ettim. O yüzden beni çok yıpratmıyor. Ben ve benim gibi tanınan insanların en çok üzüldüğü konu eminim ki aileleri. Ailemiz var, biz bir şeylere tahammül edebiliyoruz ama onlar kabullenemiyorlar. Annem daha çok üzülüyor ve bu da beni üzüyor, onun dışında sorun olmuyor.”
659e48868e3a7e39eb00af0a.jpg

"UYKUSUZLUĞA DAYANAMAM"

Rabia Soytürk, “Nasıl bu kadar enerjik olabiliyorsun?” sorusuna şu yanıtı vermişti; “Uykumu aldığım zaman iyiyim. Benim için beslenmeden daha önemli bir şey varsa o da uyku. Açlığa, susuzluğa, sosyalleşmemeye günlerce dayanabilirim ama uykusuzluğa asla! Kendimi bildim bileli yastık, yorgan kenarıyla oynayarak uyurum. Hâlâ öyle.”

Rabia Soytürk'ten kumsal şov! Bodrum'da kamera karşısına geçti

FİLLE MUHTEŞEM POZLAR

Rabia Soytürk, son zamanların en çok dikkat çeken isimlerinden biri haline geldi. Ünlü oyuncu tatil için Tayland'a gitti.
659e48938e3a7e39eb00af0c.jpg

BİNLERCE BEĞENİ

Ülkenin farklı bölgelerini gezen Soytürk, oranın halkıyla tanışıp sohbet edip, kültürlerini öğrenirken aynı zamanda yaz mevsiminin de keyfini çıkardı. Phuket’te doğal yaşam alanında fillerle vakit geçirip onlarla yüzen oyuncunun sosyal medya
hesabından yaptığı paylaşımlara binlerce beğeni yağdı.
659e46b48e3a7e39eb00af01.jpg

"EN GÜZEL GÜNÜMDÜ"

Rabia Soytürk, o anları "En güzel günümdü" notuyla takipçilerinin beğenisine sundu.
659e46358e3a7e39eb00aefa.jpg

Rabia Soytürk: Sefo benim yakın arkadaşım

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler