Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Rafet El Roman'dan 'estetik' tepkisi! 'Fake, kurgu, montaj'

hizmetli

Administrator
Yönetici
65ba17751a3d381f9acb7ddc.jpg

Batı Trakya’nın sembol ismi merhum Dr. Sadık Ahmet'in hayatını anlatan, Turgay Aydın'ın başrol oynadığı 'Sadık Ahmet' filminin galası dün akşam AKM'de gerçekleşti.

"ÇEKTİKLERİ EZİYETİ BİLİYORUM"

Geceye katılan Rafet El Roman, "Batı Trakya'da çok büyük bir dava adamıydı. O yörede insanların çektiği eziyeti çok iyi biliyorum. Ben de batı Trakyalıyım. O öyküyü filme almaları benim için de çok duygulu oldu. Filmle ilgili yorumlarımı izledikten sonra yapacağım ama kadroyu gördüğümde, Türkiye'nin en'lerini toplamış bir film" açıklamasını yaptı.
65ba17f11a3d381f9acb7de4.jpg

Yüzünün son hali olay olmuştu! 'Yakışıklılığım resmen mahvoldu'

MİMİKLERİNİ KULLANABİLİYOR MU?

Son dönemde estetik iddialarıyla gündem olan 55 yaşındaki şarkıcı, muhabirlerin yönelttiği "Oyuncuların sanatçıların geçirdiği estetik operasyonlarından sonra mimiklerini kullanamama gibi şikayetleri oluyor. Son geçirdiğiniz estetik operasyondan sonra mimiklerinizi kullanabiliyor musunuz?" sorusunu cevapladı.
65ba17ab1a3d381f9acb7de0.jpg

"HİÇ ESTETİK OPERASYON OLMADIM"

Alıntı Metni

65ba17b61a3d381f9acb7de2.jpg

Erkek ünlülere 'estetik' isyanı! 'Beyler bittiniz, kabul edin artık'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler