Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber ‘Riski göze aldım’

hizmetli

Administrator
Yönetici
63613ef586b2454d106aa68e.jpg

Erkan Petekkaya, Kanal D’de yayınlanan ‘O Kız’ dizisinde canlandırdığı Kadir karakterini anlattı. 45 yaşında olmasına rağmen beş yaşında bir çocuğun zekâsına sahip birine hayat veren oyuncu, “Oynasam mı, oynamasam mı?’ diye, bayağı düşündüm. Ama sonunda mesleki olarak bana katacaklarına inandığım için bu riski göze aldım. Büyük bir riskti aslında” dedi.

“Zannediyorum ki fena olmadı” diyerek, sözlerine devam eden Petekkaya, “Daha da iyi olacak. Farklı ve zor bir karakter. Kadir için bir sürü şey çalıştım. Araştırma yaptım ve günlerce, haftalarca uyumadım. Ama doğru bir yolu yakaladığıma inanıyorum” diye konuştu. Yapımın hikâyesinin yeni başladığını belirten oyuncu, “Daha çok genişleyecek” ifadelerini kullandı.

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler