Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber 'Roseanne' dizisinin yıldız ismi Martin Mull hayatını kaybetti!

hizmetli

Administrator
Yönetici
66810e00a4458c3fcd07c7a0.jpg

'Roseanne,', 'Sabrina the Teenage Witch' 'Arrested Development' gibi projelerde boy gösteren dünyaca ünlü yıldız oyuncudan acı haber geldi.

Ünlü oyuncunun kızı Maggie Mull, sosyal medyada üzücü haberi paylaşarak babasının "uzun bir hastalıkla" mücadele ettikten sonra öldüğünü duyurdu.

66810b22a4458c3fcd07c797.jpg

"DERİNDEN ÖZLENECEK"

Maggie Mull, sosyal medya hesabından yaptığı duyuruda şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

66810bf7a4458c3fcd07c799.jpg

ROL ARKADAŞLARINDAN PAYLAŞIM

1997-2000 yılları arasında Martin, Sabrina'da 'Müdür Willard Kraft' rolünü oynamıştı. Baş yıldız Melissa Joan Hart da dahil olmak üzere dizideki birçok rol arkadaşı, ölümünden sonra ünlü isme saygı duruşunda bulundu.

66810c46a4458c3fcd07c79b.jpg

"EBEDİ İSTİRAHATINA BİZİ TERK ETTİ"

Martin Mull ile Sabrina setinden fotoğraflarını yayınlayan Melissa Joan Hart gönderisine şu notu düştü: "Huzur içinde yat dostum. İnanılmaz Martin Mull (Müdür Kraft), ebedi istirahatına bizi terk etti. Ailesine ve arkadaşlarına en derin taziyelerimi sunuyorum. Evimde asılı olan Martin Mull sanat eserine değer vermeye devam edeceğim!"

66810d22a4458c3fcd07c79d.jpg

İzzet Yıldızhan kaza geçirdi! Apar topar hastaneye kaldırıldı
Sinan Çetin 'Oğlumla görüşmüyorum' demişti! Rafael Cemo'dan yanıt geldi

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler