Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Safiye Soyman'ın oğlu hayatını kaybetmişti! Yakın dostu Seda Sayan cenazeye gelemeyecek

hizmetli

Administrator
Yönetici
66a5fc066244f026b986add7.jpg

Sanatçı Safiye Soyman'ın, 24 yıldır MS (Multiple Skleroz) hastalığıyla mücadele eden oğlu Harun Akaröz, geçtiğimiz akşam gece saatlerinde fenalaşıp hastaneye götürüldü. Akaröz, solunum yetmezliğine bağlı şikayet üzerine götürüldüğü hastanede yaşamını yitirdi.

VEFAT HABERİNİ BODRUM'DA ALDI

Akaröz'ün rahatsızlığına iyi geldiği için yaklaşık 3 yıldır Yeşilbaşköy köyünde yaz aylarını geçiren Soyman, vefat haberini aldığı Bodrum'dan Burdur'a gitmek için yola çıktı. Soyman'ın oğlunun ölümü, sanatçının sevenleriyle ilçe sakinlerini üzdüğü belirtildi.

66a5ea3a6244f026b986ada9.jpg

"KARDEŞİM"

Usta sanatçı Safiye Soyman'ın kızı Ümran Akaröz, Harun Akaröz'ün ölüm haberini sosyal medya hesabından 'kardeşim' notuyla duyurdu.

milliyet.jpg

Safiye Soyman'ın oğlu Harun yaşamını yitirdi

"BEN BU ACIYA NASIL DAYANACAĞIM"

Oğlunun vefatıyla yıkılan Safiye Soyman, “Ben bu acıya nasıl dayanacağım. Allahım, canım yavrum gitti. Uykusunda öldü. Oğlumun cenazesini almaya gidiyorum. Yavrumu Bodrum’da son yolculuğuna uğurlayacağım" dedi.

milliyet.jpg

UÇAK BULAMADI

28 Temmuz pazar günü cenazesi yapılacak olan Harun Akaröz Bodrum'da son yolculuğuna uğurlanacak. 2. Sayfa'nın haberine göre, Soyman'ın en yakın arkadaşı Seda Sayan, Amerika'dan dönüş için uçak bulamadı. Sayan, cenazede olamayacağına dair: 'Buradan dua göndermek dışında elimizden bir şey gelmiyor' dedi.

milliyet.jpg

Safiye Soyman'dan Seda Sayan paylaşımı

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler