Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber ‘Şansa bırakmayacak kadar çok çalışıyorum’

hizmetli

Administrator
Yönetici
665f8bb08f2625b53f7b0992.jpg

Kanal D’nin yeni dizisi ‘Yalan’ın başrol oyuncularından Eylül Tumbar (21), Bestyle Magazine dergisine kapak oldu. Oyuncu, “Karaktere nasıl hazırlanıyorsunuz?” sorusuna, “Duru’nun o prenses görüntüsünün arkasında aslında büyük bir savaşçı var. Aileyi bir arada tutmaya çalışan bir karaktere sahip. Annesini hayatı boyunca gözlemlemiş ve kariyer olarak da onu örnek alıyor. Her ne olursa olsun annesinin kızı olmaktan gurur duyuyor ve bu hayattaki idolü annesi diyebilirim” yanıtını verdi.

Genç yaşta adından söz ettiren Tumbar, “Oyunculuk üzerine oldukça çalıştım, hâlâ da devam ediyorum. Bence bu hiç bitmeyecek bir serüven ve her daim buna devam etmek gerekiyor. Kısa zamanda geldiğim nokta için bence işimi şansa bırakmayacak kadar çok çalışıyorum. Tabii ki kader ve şans her zaman devreye girecektir. Ama hayatım boyunca ilerlemeye devam edip, istediğim konuda kendimin en iyi halini bulmaya çalışacağım. Sanırım bu beni daha başarılı kılıyor” açıklamasını yaptı.

Tumbar fit vücuduyla ilgili, “Üniversitede kısa da olsa beslenme ve diyetetik okumaya yönelik bir girişimim olmuştu. Vücudunu tanımak en önemlisi” dedi.

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler