Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Sarmaş dolaş yatak pozu! İrem Helvacıoğlu ve eski aşkı Ural Kaspar barıştı

hizmetli

Administrator
Yönetici
66c2e94c763f277308da3e65.jpg

'Sen Anlat Karadeniz'de geniş bir hayran kitlesi yakalayan ünlü oyuncu İrem Helvacıoğlu, geçtiğimiz aylarda iş insanı Ural Kaspar ile aşk yaşamaya başlamıştı.

"URAL'IN RESTORANINDA TANIŞTIK"

Sevgilisi ile görüntülenen Helvacıoğlu ilişkisi hakkında, "Karşılıklı oldu duygularımız. Anadolu yakasında Ural’ın restoranı var, orada tanıştık. Şimdi iyiyiz, muyluyuz" demişti.

milliyet.jpg

AYRILIK KISA SÜRDÜ

Geçtiğimiz Eylül ayından beri aşk yaşayan çift, Ocak ayında ayrılmıştı. Birbirlerini takipten çıkan çiftin, ayrılığı çok uzun sürmedi. Helvacıoğlu, sosyal medya hesabından Kaspar ile barıştığını duyurdu.

66c2ebaa763f277308da3e71.jpg

İrem Helvacıoğlu: Garsonluk ve tezgahtarlık yaptım!

"BEN AŞIRI SEVİYORUM"

Evlilik hazırlıkları yaparken beklenmedik bir anda ayrılan çift, aşklarına bir şans daha verdi. Güzel isim, sevgilisiyle yatakta sarmaş dolaş pozunu sosyal medya hesabından paylaştı.

Helvacıoğlu bu kareye, "Ben aşırı seviyorum" notunu düştü.

66c2ec2f763f277308da3e7b.jpg

İrem Helvacıoğlu'ndan 'evlilik' açıklaması!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler