Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Satır satır yolculuğu

hizmetli

Administrator
Yönetici
65d2aba2530cb6da5d81c19d.jpg

Mardin kültürünü zenginleştiren bu kadim kültürü gerçek anlamda hissedebilmek için hem bu eşsiz dünyayı adımlamalı hem de bu dünyanın kapısını arayabilecek bilgilere doğru yolculuğa çıkmalı... Milliyet Arkeoloji yazarı, Turist Rehberi Nükhet Everi, Mardin’i tanımak, anlamak için en doğru isimlerden biri. “Mardin Güneş Ülkesi” kitabı ile okurları Mardin’de yolculuğa çıkaran Everi, yeni kitabı ile okurları Mardin’deki Süryani köylerine davet ediyor. Everi’nin bu kitabında, yalnızca bölgeye ait gezi rotalarını bulmayacaksınız; Süryanileri müziğinden edebiyatına, mutfağından geleneklerine, kültürlerinin farklı ögeleriyle tanıyacaksınız. Kitapta fotoğraflar ile birlikte, tarihi mekânlarda eşsiz bir gezintiye çıkacak, bu tarihi yapıların büyülü dünyasında kaybolacaksınız. Ardından bu kadim toprakları heybenizdeki bilgilerle adımlamaya başlayabilirsiniz...

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler