Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Seda Üren'den, Ebru Şallı'yı hedef alan sözler! 'Yaptığı spor gerçek değil!'

hizmetli

Administrator
Yönetici
65d46090721699be74eada42.jpg

Geçtiğimiz kasım ayında tutuklanan Engin-Dilan Polat çifti ile aynı sitede oturan şarkıcı Seda Üren, 2. Sayfa programına konuk olmuş ve adres karışıklığı nedeniyle yaşadığı sıkıntılı geceyi de canlı yayında anlatmıştı.
'Sinirden, stresten uyuyamadım' diyen Seda Üren'in açıklamaları:

"KOMŞUN OLARAK YANINDAYIM"

"Dilan siteye gelmeden 1 yıl önce 'Aşkım oradan ev aldım, geliyorum' diyerek mesaj atmıştı. Ben de 'komşun olarak ne ihtiyacın varsa buradayım' demiştim. Ben Dilan'ı çok eski tanıyorum. Doğum fotoğraflarım, 8 aylık hamile fotoğraflarım, çocukların doğum 2 ve 4 yaş fotoğraflarını şu an oturduğu evde çekmişti."
65d45e6c721699be74eada10.jpg

"GECENİN İKİSİNDE POLİS GELDİ"

Alıntı Metni

65d45e79721699be74eada12.jpg

Dilan Polat'la aynı sitede oturan Seda Üren lüks evinin kapılarını açtı!

AÇIKLAMALARI DİKKAT ÇEKTİ

Özlem Esra Ada’nın hazırlayıp sunduğu Pembe Masa’nın bu haftaki konuğu Türk müziğinin sevilen isimlerinden Seda Üren oldu.
65d45ee0721699be74eada1a.jpg

"İZLEYEN İNSANLAR KENDİNİ SAKATLAR"

Seda Üren, Ebru Şallı için polemik yaratacak sözler söyledi. Şallı'nın pilates videoları sorulması üzerine Üren “Ben eski sporcuyum. Ebru'nun yaptığı sporun gerçek olduğuna inanmıyorum, yaptığı hareketlere bakıyorum insanlara yarım yamalak hareket göstermeyeceksiniz. Öyle olunca da izleyen insanlar kendini sakatlar. Bazı videolar şov için yapılır o da onlardan birisi" cevabını verdi.
65d45e8a721699be74eada16.jpg

Ebru Şallı: Beren, 'anne sana niye bakıyorlar?' diye soruyor

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler