Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Selda Alkor: Artık benim kanımdan kimse hayatta değil!

hizmetli

Administrator
Yönetici
632aacae86b2443174dc07c7.jpg

Sinemaya 1965 yılında Ses dergisinin açtığı yarışmada birinci olarak başlayan, aynı yıl'Cumartesi Senin Pazar Benim' filminde rol alan Selda Alkor, "Benim gerçek oyunculuğum dizilerle ortaya çıktı ama şimdi dizilerden teklif gelmiyor. Dizi yapmak istediğimi her yerde söylüyorum ama kısa film teklifleri geliyor. Ben buradayım Selda Alkor olarak. Kendileri bilirler" dedi.

"PINAR DENİZ OYUNCLUĞUNU YARGI'DA GÖSTERDİ"

'Parmaklıklar Ardında', ve 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizilerinde de kamera karşısına geçen Türk Sineması'nın usta oyuncusu, genç kuşak meslektaşları arasında İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay'ı beğendiğini belirterek, "İbrahim Çelikkol ve Birce Akalay'ı beğeniyorum. Burcu Biricik de çok iyi bir oyuncu. Pınar Deniz'i de beğeniyorum, son zamanlarda; oyunculğunu 'Yargı' dizisinde gösterdi" şeklinde konuştu.
632aacc186b2443174dc07c9.jpg

"ANNEMİ 15 YAŞINDA BABAMI 12 YAŞINDA KAYBETTİM"

Bir döneme damga vuran 'Asmalı Konak' (2002-2004) dizisinde hayat verdiği 'Sümbül Karadağ' rolüyle 30. Altın Kelebek Ödülleri’nde 'En İyi Kadın Oyuncu' ödülüne layık görülen Selda Alkor, bilinmeyen duygusal aile hikayesini de Ceyda Düvenci'ye anlattı. Babasını 12, annesini ise 15 yaşındayken kaybeden sanatçı, "Artık benim kanımdan kimse hayatta değil, sadece ben kaldım" ifadelerini kullandı.

'İnatçı Gelin' filminden bir kare'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler