Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Selen Görgüzel, ev sahibi ile davalık olmuştu! Yaşadıklarını anlattı

hizmetli

Administrator
Yönetici
66ab3d406244f026b986c28f.jpg

Selen Görgüzel, dün akşam Hakan Altun'un Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu'nda verdiği konseri dinlemeye gelenler arasındaydı. 45 yaşındaki şarkıcı, konser öncesi basın mensuplarının karşısına çıktı.

"MOBİNG UYGULANIYOR"

Ortaköy'de bir sitede oturan ve bir süredir sorun yaşadığı ev sahibiyle mahkemelik olan ünlü isim, iki yıllık kiracı olduğunu ve peşin ödeme yaptığını söyledi.
66ab3ccd6244f026b986c283.jpg

"Ev sahibinizle problem yaşıyordunuz. En son kapınıza polis gönderilmişti. Son durum nedir?" sorusuna Görgüzel, "Evi boşaltmadım. Daha iki senelik kiracıyım. Altı ay sonra bana 'evden çık' mobingi başladığı için tabii ki bunun hukuksal olarak hakkını arıyorum. Eve yapışma derdinde değilim ama evden çıksam bile yapılmış mobingin ve ayıbın hesabını soracağım" cevabını verdi.

Selen Görgüzel isyan etti! Polis gönderdi, doğal gazımı kestirdi

"KİRAMI YILLIK ÖDEDİM"

Alıntı Metni

66ab3cd76244f026b986c285.jpg

"KORKMUYORUM"

Ünlü şarkıcı, "Mobinglerden sonra korkularınız var mı?" sorusu üzerine, "Allah'tan başka kimseden korkum yok. Korkusu olan adaletsiz davranan olmalı. Benim bir yanlışım olmadı. Hak hukuktan yana olduğum için korkum yok" açıklamasını yaptı.
66ab3ce46244f026b986c28b.jpg

Selen Görgüzel'den cesur pozlar! Bikinili hallerine yorum yağdı

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler