Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Selen Görgüzel'in kızı İlknaz Bektaş'tan ameliyat sonrası açıklama: ‘Benim başıma gelmez' diyordum

hizmetli

Administrator
Yönetici
66cce33eeb782cdfa6b7ed43.jpg

Selen Görgüzel’in Yılmaz Bektaş’tan olan 25 yaşındaki kızı İlknaz Bektaş, geçtiğimiz günlerde Ortaköy’deki evinde fenalaştı.

Kalbi sıkışan, nefes almakta güçlük çeken Bektaş hemen Ulus’taki özel bir hastaneye kaldırıldı.

milliyet.jpg

"ALLAH KORUDU"

Göğsüne hava kaçtığı tespit edilen İlknaz Bektaş’a “göğüs boşluğuna mediastinal amfizem” teşhisi konuldu ve ameliyata alındı.

Ameliyat sonrası Posta'ya konuşan Bektaş: “Rahatsızlandığım günün akşamı Alp Dağları’na trekkking yapmaya uçacaktım. Eğer uçağa binseydim, basınçtan hayatımı kaybedebilirmişim. Allah korudu. 3 gün daha hastanede kalacağım. Akciğerim içtiğim elektronik sigaradan dolayı (vape) hava kaçırmış. Lütfen elektronik sigaralardan uzak durun” dedi.

milliyet.jpg

Elektronik sigara sonu oluyordu! Selen Görgüzel’in kızı İlknaz Bektaş kalp krizi geçirdi

"LÜTFEN SAĞLIĞINIZI RİSKE ATMAYIN"

Anne Selen Görgüzel ise kızının sağlık durumunu şu sözlerle açıkladı:

Alıntı Metni

milliyet.jpg

"BU YAŞTA BİR ŞEY OLMAZ DİYORDUM"

İlknur Bektaş da ameliyat sonrası sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile sevenlerini uyardı. Bektaş şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

66cd542aeb782cdfa6b7ee0c.jpg

Selen Görgüzel kaza geçirdi! 'Verilmiş sadakam varmış'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler