Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Sema Çelebi: Artık İstanbul'da yaşamak istemiyorum!

hizmetli

Administrator
Yönetici
639c45fb86b2441704e45cbe.jpg

Ünlü işletmeci ve moda programlarında jüri olarak yaptığı çıkışlarla adından söz ettiren Sema Çelebi, önceki gün Nişantaşı'ndaydı. İstanbul'un kalabalığından sıkıldığı için iki yıldır Bodrum'da yaşadığını söyleyen Çelebi "Biraz emekliliğe çıkardım kendimi. İki senedir Bodrum'da yaşıyorum, rahatım orada" ifadelerini kullandı.

"BİRİNE BİR ŞEY SÖYLEMEKTEN KORKUYORUM"

Alıntı Metni

639c460286b2441704e45cc0.jpg

"EKRANLAR GÜZELLİK TEŞHİRİ PAZARI OLDU"

Magazin programlarında izlediği isimleri beğenmediğini vurgulayan Çelebi, ekranların güzellik pazarı haline geldiği eleştirisinde bulunup, şöyle konuştu:
Arasında birkaç tanesi hariç hiçbirini beğenmiyorum. Artık ekranlar öyle bir hale geldi ki güzellik teşhiri pazarı haline geldi. Hepsi birbirine benziyor, kızları birbirine karıştırıyorum. Dudaklar böyle kocaman, yanaklar falan. Bu plastik cerrahi alanına çok merak saldı herkes. Merdiven altı işler de yapılıyor, suratlar bazen yamuluyor.
639c46cc86b2441704e45cc3.jpg

"BEĞENDİĞİM DİZİ OYUNCUSU YOK"

Sema Çelebi, "Son dönemde beğendiğiniz dizi oyuncuları var mı?" sorusuna ise "Beğendiğim dizi oyuncusu yok. Ben eski oyuncuları beğeniyorum, onlar varsa takip ediyorum dizileri" cevabını verdi.

Sema Çelebi serbest bırakıldı, Çelebi’nin 200 bin lirası bulundu...

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler