Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber ‘Senaryo mest etti’

hizmetli

Administrator
Yönetici
66dca676fe33691c8fb78c36.jpg

SEÇKİN ŞENVARDAR - İki kız kardeşin anneannesi Münevver Hanım rolüyle ters köşe yapmaya hazırlanan Nilgün Kasapbaşoğlu, “Senaryoyu okuduğumda mest oldum. Meslekteki 60’ıncı yılım, altı yaşında ilk başladığım gibi heyecanlıyım” dedi. Hemşire Yasemin karakterini canlandıran Kayra Zabcı ise, “Bu rolle Yasemin gibilerin sesi olmak istedim” diye konuştu. Kasapbaşoğlu ve Zabcı’nın yanı sıra kadrosunda Emir Gülsever, Şerif Bozkurt, Yeşim Ceylan, Hazal Güzel ve Doğaç Gözüdeli gibi isimleri buluşturan ‘Bizi Birleştiren Hayat’, hafta içi her gün saat 11.00’da Kanal D izleyicisiyle buluşacak.

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler