Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Şener Şen 'Zengin Mutfağı' saldırısı hakkında konuştu!

hizmetli

Administrator
Yönetici
66d02e66eb782cdfa6b7f8e8.jpg

Türk sinemasının usta ismi Şener Şen, şimdilerde 'Lütfü Usta' karakteriyle tiyatro severlerin karşısına çıkıyor. Zengin Mutfağı adlı tiyatro oyununun geçtiğimiz günlerde Ankara'da gerçekleşen gösterimine saldırı düzenlenmişti.

Dışarıdan bir grubun, Oran Açık Hava Sahnesi’ndeki seyircilere cam şişe fırlatması üzerine salonda panik yaşanmış ve oyuna ara verilmişti. Korku dolu anların ardından tekrar izleyicilerin karşısına çıkan usta sanatçı, büyük alkış almıştı.
66d02cf5eb782cdfa6b7f8dc.jpg

Cenazede çileden çıkan Şener Şen'e Özge Özder'den destek!

"EVİMİ NEREDEN BULDUNUZ?"

Başına gelen talihsiz olay gelen Şener Şen, önceki akşam Taksim'deki evine girerken objektiflere yansıdı. 82 yaşındaki oyuncu, basın mensuplarına röportaj yapmak istemediğini belirtti.
66d02cf5eb782cdfa6b7f8dc.jpg

"TİYATRO DEVAM EDİYOR"

Sağlık durumuyla ilgili sanatçı, "Ben iyiyim, siz evimi nereden buldunuz? Tiyatrolarım da devam ediyor" diyerek güldü. Gazetecilere teşekkür eden Şener Şen, ardından evine girdi.
66d02d06eb782cdfa6b7f8e0.jpg

Şener Şen: Uzun yıllardır bekliyorum

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler