Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Serap Paköz'ün 'estetik' isyanı: 'Hiçbir şey yaptırmadım' diyen ünlülere gülüyorum!

hizmetli

Administrator
Yönetici
66b5f4a970687e0899cb9669.jpg

Serap Paköz, önceki gün Nişantaşı City's'de objektiflere takıldı. 59 yaşındaki, sunucu, "Önümüzdeki dönemde ekranda olacak mısınız?" sorusuna, "Henüz belli değil. Görüşmelerimiz var. Net bir şey yok" yanıtını verdi.

Son olarak Fransız askısı yaptırdığı için magazin gündemine gelen Serap Paköz, hakkında yapılan yorumları değerlendirdi.
66b5f4db70687e0899cb9670.jpg

"GÖZÜMÜZÜN İÇİNE BAKA BAKA YALAN SÖYLÜYORLAR"

Alıntı Metni

66b5f4d370687e0899cb966c.jpg

Serap Paköz 'Estetikten dolayı konuşamıyor' yorumlarına sinirlendi

"KİMİN NE DEDİĞİ UMURUMDA DEĞİL"

Estetik işlemlerine karşı olmadığını vurgulayan sunucu, "Ben kendimi böyle hissediyorum, kimin ne dediği umurumda değil. Ev hanımları bile estetikçilerde kuyruk bekliyor. Tabii ki yaptıracağım. Bir takım teknolojilerden faydalanacağım" ifadelerini kullandı.
66b5f4d870687e0899cb966e.jpg

Serap Paköz: İbrahim Tatlıses bu ülkede şiddetin ağababasıdır!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler