Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Serdar Ortaç: Evlilik akıl hastası işi!

hizmetli

Administrator
Yönetici
6347fdf286b24a6bbc53b7af.jpg

Serdar Ortaç, geçtiğimiz günlerde Doğu Demirkol'un programına konuk olmuş, Chloe Loughnan ile evlenmeden önce yedi ay boyunca aşk yaşadığı Litvanyalı sevgilisiyle yaşadığı olayı ilk kez anlatmıştı. "Hiç aldatıldın mı?" sorusu üzerine çok konuşulacak bir itirafta da bulunan popçu, "Bir kız terk ediyorsa diye üzülüyorsa bu 20'likler, yazıklar olsun" sözleriyle de dikkat çekmişti.

"KIZ GÜNLÜK TUTUYORMUŞ"

Alıntı Metni

6348053986b24a6bbc53b801.jpg

"ULAN YEDİ AYDIR KOYNUMDASIN"

Serdar Ortaç, "Günlükte üçüncü sayfa; 'benim burada ne işim var? Evimden gelip, burada ne yapıyorum? Bu herifle neden altı aydır birlikteyim? Allah'ım bana yardım et'. 'Aldatıldın mı' diyorsun ya, aldatılmaktan daha kötü. Yüzüme söyle, kalma benimle. Defol git Litvanya'ya, nereye gidiyorsan! Ama bunu yazma. Aldatıldım mı, sanmıyorum. Bu aldatmadan da berbat. Kız 'Benim burada ne işim var?' diyor. Ulan yedi aydır koynumdasın!" ifadelerini kullanmıştı.

'Serdar Ortaç ile aramızda dargınlık yok'

"BENİ BIRAKIRSA ÜZÜLMEM"

Alıntı Metni
'15 milyon TL borç ödedim'

SERDAR ORTAÇ’DAN EVLİLİK TAVSİYELERİ

Serdar Ortaç, önceki akşam Ataşehir'de bir mekanda müzikseverlerle buluştu. Programına dansçıları eşliğinde çıkan ünlü popçu, sevilen şarkılarını kendisini dinlemeye gelen konuklarıyla birlikte hep bir ağızdan seslendirdi.Yaklaşık iki saat sahne kalan Ortaç'ın, dansçılarıyla olan şovu da beğeni topladı.
6348051986b24a6bbc53b7fd.jpg

"ÇOK PİŞMAN OLDUM"

Evli çiftlere sahneden sık sık takılan şarkıcı, “Ben evliliği beceremedim, siz de beceremeyin istiyorum. Şaka bir yana sevdiklerinize çok sinirlenmeyin, ani kararlar vermeyin sonra çok pişman olursunuz. Örnek var burada; bakın ben çok pişman oldum, evliliğimi yürütemedim” diyerek kendisiyle ile ilgili öz eleştiri yaptı.
6347feaf86b24a6bbc53b7ba.jpg

"EVLENMEYİN!"

Yeni evlenecekler çiftlere "Evlenmeyin, evlenince herşey çok değişiyor" diyerek seslenen 52 yaşındaki sanatçı, “Evlilik akıl hastası işi” sözleriyle dikkat çekti.
6347feb986b24a6bbc53b7bc.jpg

'Japon'a benzeyen biri oynasın'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler