Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Serdar Ortaç'ın annesi fikrini değiştirdi! 'Oğlum da mutlu olsa ama olmuyor'

hizmetli

Administrator
Yönetici
66d1816ffe33691c8fb7663c.jpg

Harbiye'de sahne alan konserine 10 dakika kala alana geldi. Ortaç kendisini bekleyen Basın mensupları için " Beklemesinler röportaj vermeyeceğim" diyerek, menajeriyle haber gönderdi.

Sahneye çıkan Serdar Ortaç, "Işıkları yakar mısınız bir görmek istiyorum buraya çıkmadan önce 'İçimden kimse gelmedi oğlum bittin sen İflas ettin' dedim. Sizleri görünce yanıldığımı anladım içime su serptiniz" dedi.

66d18116fe33691c8fb76634.jpg

ESPRİLER YAPTI

Ortaç, protokolde oturan annesi Nesrin hanıma " Anne uyuma bak gözlerin kapanıyor " diyerek devamlı takıldı.

"50 YIL SONRA BIRAKTIM"

Ortaç söylediği Şarkıları ile coşturdu hayranlarına " 50 yıl sonra alkolü ve sigarayı bıraktım darısı sizlerin başına kendimi çok iyi çok zinde hissediyorum tavsiyemdir " dedi.

66d18127fe33691c8fb76636.jpg

Serdar Ortaç'ın annesi Nesrin Ortaç: Oğlumun evlenmesini istemiyorum! Gezsin, eğlensin

"İYİ DEĞİLİM"

Nesrin hanım oğlunuz Serdar beyin konseri var siz de yalnız bırakmayıp gelmişsiniz neler söylemek istersiniz " Serdar çok mutlu bütün gün bisiklet sürüyor oğlum mutlu olsun bugünde onu dinlerim ama iyi değilim. Ayaklarım çok ağrıyor seyahatte kitlendim birden oğlum olmasa gelmezdim "dedi.

66d18141fe33691c8fb76638.jpg

"OLMADI KISMET DEĞİLMİŞ"

'Karabiberim', 'Kabahat', 'Dansöz', 'Bilsem ki' ve 'Mesafe' gibi şarkılarla milyonların gönlünde taht kuran başarılı şarkıcı Serdar Ortaç 2014 yılında evlendiği Chloe Loughnan ile 2019'da ayrılmıştı. Ünlü sanatçının annesi Nesrin Ortaç basın mensuplarının hayalindeki gelini sorması üzerine “Biraz tutucu olsun” demişti.

66d1814cfe33691c8fb7663a.jpg

Basın mensuplarının: 'Nesrin hanım artık bu sorulara pek cevap vermiyorsunuz ama biz görevimizi yapıp soralım Serdar bey alkolü ve sigarayı bıraktı tüm kötü alışkanlıklarını geride bıraktı bir kez daha mürvetini görüp torun istiyor musunuz? şeklinde sorunca ünlü şarkıcının annesi bu sefer şu şekilde yanıt verdi: "Evet her şeyi geride bıraktı şimdi önüne bir kızcağız çıksa oğlum da mutlu olsa ama olmuyor. Önceki gelinimden tabi ki ağzım yanmadı bana karşı çok iyiydi severdi beni saygılıydı. Olmadı kısmet değilmiş "

66d1882bfe33691c8fb76675.jpg

Serdar Ortaç'tan Ahmet Kaya açıklaması: Kendimi kesmek istiyorum o yıla döndüğüm zaman!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler