Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Serdar Ortaç'ın annesi Nesrin Ortaç'tan açıklama! 'Oğlumun evlenmesini istemiyorum '

hizmetli

Administrator
Yönetici
667a7176941a6cbb9f48a19e.jpg

Son zamanlarda sosyal medya hesabından açtığı canlı yayınlarla ve yaptığı açıklamalarıyla gündemden düşmeyen şarkıcı Serdar Ortaç hakkında geçtiğimiz günlerde bir iddia ortaya atılmıştı.

Sosyal medya kullanıcılarından biri, Ortaç'ın sahneye sarhoş çıktığını ve şarkı sözlerini unuttuğunu söylemişti. İzleyici, iddiasına ünlü şarkıcının ayakta durmakta zorlandığını da eklemişti.

667a6f77941a6cbb9f48a190.jpg

"HER ŞEYİMİ KAYBETTİM"

Ortaç, yaşananların ardından hayatıyla ilgili pişmanlıklarını anlatmıştı. "Her şeyimi kaybettim" diyen ünlü isim konuşmasının devamında şu ifadeleri kullanmıştı:

Alıntı Metni

667a6f92941a6cbb9f48a192.jpg

Ardından bir açıklama daha yapan şarkıcı, alkol ve sigarayı bıraktığını duyurmuştu.

Arkadaşlarından 5'er bin TL istedi mi? Serdar Ortaç'tan açıklama

ANNESİ KONSERİNE GELDİ

Hayatında yeni bir sayfa açan 54 yaşındaki Serdar Ortaç, dün akşam Harbiye Açık Hava sahnesinde konser verdi. Ortaç’ı dinlemeye gelenler arasında annesi Nesrin Ortaç da vardı.

667a7018941a6cbb9f48a194.jpg

Gazetecilerin sorularını yanıtlayan Nesrin hanım, “Her konserinde olduğu gibi şimdi de çok heyecanlıyım. Oğlum sigarayı ve alkolü bıraktı. Şimdi görmeye geldim. Takipteyim artık. Bundan sonra bir daha kullanmayacak” dedi.

667a704f941a6cbb9f48a197.jpg

"OĞLUMUN EVLENMESİNİ İSTEMİYORUM"

Anne Ortaç, “Serdar Ortaç’ın evlenmesini ve baba olmasını istiyor misiniz?” sorusuna ise şu yanıtı verdi:

Alıntı Metni

667a7079941a6cbb9f48a199.jpg

Oğlunun zor zamanlarında kendisine bir şey anlatmadığını söyleyen Nesrin Ortaç, “Serdar bir şey anlatmaz” dedi.

667a70c1941a6cbb9f48a19b.jpg

Serdar Ortaç, 2014'te İrlandalı model Chloe Loughnan ile nikah masasına oturmuştu. Ünlü çift, 2019'da ise olaylı bir şekilde yollarını ayırmıştı.

Serdar Ortaç'tan Ahmet Kaya açıklaması: Kendimi kesmek istiyorum o yıla döndüğüm zaman!
Serdar Ortaç'tan eski eşi Chloe Loughnan'a gönderme! 'Boşandım, daha iyisi geldi'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler