Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber ‘Serenay hanım hanımcık’

hizmetli

Administrator
Yönetici
66a012f48c1d7f4a1b08f990.jpg

Mert Demir, önceki akşam ikinci kez Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde konser verdi. BKM organizasyonuyla gerçekleşen gecede şarkıcıyı yaklaşık 5 bin kişi dinledi. Fenomen eserlerini seslendiren Demir, “Bugün çok sevdiğim insanlar burada. Bu kişilerin başında da annem geliyor. O olmasaydı ben buralara gelemezdim. Herkesin huzurunda sana çok teşekkür ederim anne, iyi ki varsın” diye konuştu. Demir’i izlemeye giden ünlü isimler arasında Nilsu Berfin Aktaş, Ali Burak Ceylan, Ersay Üner ve Burçin Birben vardı.

Şarkıcının annesi Gülgün Demir, oğlunun sevgilisi Serenay Sarıkaya hakkında konuştu. Demir, “Serenay’la daha önce defalarca bir araya geldik. Çok tatlı, hanım hanımcık. Oğlumu mutlu ediyor. Ben de mutluyum” dedi. Demir, “Oğlunuza, ‘Serenay’la evlenin’ dediniz mi?” sorusuna, “İkisi de mutlu, bana söz düşmez. Mert 18 yaşında bir çocuk değil. 30 yaşında ve kendi kararlarını verecek yaşta. Evliliği bana değil onlara sorun. Şu an gayet iyiler. İlişkilerini onaylıyorum, nasıl istiyorlarsa öyle yapsınlar” diye cevap verdi.

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler