Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber 'Serenay Sarıkaya ve Mert Demir dudak dudağa görüntülenmiş! Geçin bunları'

hizmetli

Administrator
Yönetici
668f9b7405089e4aaa5928e6.jpg

Yıllardır devam eden isim davası ile magazin gündeminden düşmeyen Gökçe Kırgız Taner, modacı Pınar Kerimoğlu'nun YouTube kanalına konuk oldu.

"BEDELİNİ ÖDÜYORUM"

Ünlü şarkıcı, isim davasının devam ettiğini belirterek, "Müziğe başladığım ilk dönemde yapımcılarımın tavsiyesiyle isim soyisim değiştirdik, sahne adı gibi kullandık. Bu sevilince mahkemeye başvurup adımı soyadımı değiştirdim. Yıllar sonra bu olay çıktı, karşı taraf patent davası açtı. Şu an onunla uğraşıyoruz. Ben zamanında bir hata yaptım ve bunun bedelini hâlâ ödüyorum. İnsanlar beni görünce nasılsın demeden önce ilk sordukları soru ismim, yoruldum" şeklinde konuştu.
668f9ba905089e4aaa592912.jpg

'Kızlar dikkatli olun! Kocama attığınız mesajları ben okuyorum!'

"TÜKENMİŞLİK SENDROMU YAŞIYORUM"

Ünlü hastalığı olarak bilinen Tükenmişlik Sendromu yaşadığını açıklayan Gökçe, "Kendimi tükenmiş hissediyorum; hem aşk hayatımda, hem kariyerimde, hem yaşadığım yeni hayat düzeninde kendimi yalnız hissediyorum" ifadelerini kullandı.
668f9cc905089e4aaa592927.jpg

"KOCAMLA İKİ GÜN KONUŞMAZAM MAHKEMEYE GİDERİM"

Yılmaz Taner'le Şubat 2021'de hayatını birleştiren şarkıcı, evliliği hakkında önemli açıklamalar yaptı.

Alıntı Metni

668f9b9f05089e4aaa59290e.jpg

"GÖĞÜSLERİMİ KÜÇÜLTECEĞİM"

Vücudunda değiştirmek istediği yerler olduğunu söyleyen Gökçe Kırgız Taner, "Sahne kıyafetlerini daha güzel giymek, daha güzel taşımak istiyorum. Göğüslerimi küçültmek istiyorum, sahne için bunu yapacağım. Yakın zamanda bunu yapmak istiyorum" dedi.
668fa05e05089e4aaa592931.jpg

"PR İLİŞKİSİNİN KAZANANI MERT DEMİR"

Mert Demir ile Serenay Sarıkaya aşkını yorumlayan ünlü isim, çok konuşulan birlikteliğin kesinlikle PR ilişkisi olduğunu iddia etti.

Alıntı Metni

668fa07105089e4aaa592933.jpg

Serenay Sarıkaya 32 oldu! Paylaşımına yorum ve beğeni yağdı

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler