Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Sevda Erginci: Çeşme, Alaçatı ve Bodrum'a gitmiyorum! Lüks tatillerden hoşlanmıyorum

hizmetli

Administrator
Yönetici
66c8518370687e0899cbdf0a.jpg

'Uyanış: Büyük Selçuklu'nun Turna Hatun’u, 'Elkızı'nın Ezo’su, 'Yasak Elma'nın Zeynep’i Sevda Erginci (30), geçtiğimiz gün Nişantaşı City's'de objektiflere takıldı.

Ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtlayan ünlü isim, "Dinleniyorum. Küçük küçük tatil planları yapıyorum" ifadelerini kullandı.

66c84e7570687e0899cbdee4.jpg

Evde hayvanlarıyla vakit geçirdiğini söyleyen Erginci, "Geçen sene çok uzun tatil yaptım, doydum. Çok tatil insanı değilim. Bu sene bir kaç günlüğüne gidip, geliyorum. Güneşlenmeyi ve bronz ten sevmiyorum" dedi.

66c84f8c70687e0899cbdeef.jpg

"DOĞA İÇİNDE OLMAK İSTİYORUM"

Tatil anlayışından bahseden oyuncu, şöyle konuştu:

Alıntı Metni

66c8509870687e0899cbdefe.jpg

Instagram'ın kapatılması hakkında yorum yapan Erginci, "Instagram'ın kapatılması kötü... Zaten sosyal medyada vakit geçiren biri değilim. En fazla sabah Twitter'a bakıyorum. Telefona bağlı yaşayan biri değilim" dedi.

66c850cc70687e0899cbdf02.jpg

"OYNADIĞIM İŞLERLE DUYGUSAL BAĞ KURUYORUM"

Projeleriyl ilgili bilgi veren oyuncu, "Okuyorum ama netleşen bir şey yok. Şunu oynamak istiyorum dediğim bir proje yok. Hikaye ve oynayacağım rolle bağ kurabilmeyi bekliyorum. Oynadığım işlerle duygusal bağ kuruyorum" ifadelerini kullandı.

Sevda Erginci, AVM tarzıyla göz kamaştırdı! 'Birkaç parça eşya almak için geldim'
Sevda Erginci: 30 yaşına kadar hiç böyle bir şey hissetmemiştim!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler