Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Sıla'dan Can Toğrulca'ya destek! 'Hangi şarkıyı istiyorsan ara'

hizmetli

Administrator
Yönetici
66d0476ceb782cdfa6b7f9e7.jpg

Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu'nda müzikseverlerle buluşan Sıla Gençoğlu, Burak Bayraktaroğlu tasarımı şık kıyafeti ve sahne performansıyla adından söz ettirdi.

'BOŞ YERE' SÜRPRİZİ

Can Toğrulca, arabesk yorumla söylediği, YouTube'da 6 milyondan fazla izlenen, TikTok'da 150 bin videosu çekilen 'Boş Yere'yi Sıla ile birlikte Harbiye sahnesinde söylemenin mutluluğunu yaşadığını dile getirdi.
66d04776eb782cdfa6b7f9eb.jpg

Gözde Kansu ve Sıla'nın 32 yıllık dostluğu! 'Herkese nasip olmaz'

"BUNDAN SONRA BEN DE Mİ ÖYLE SÖYLESEM?"

Alkış alan düet sonrası Sıla, "Şarkıyı 14 senedir söylüyorum, hep iyi reaksiyon alıyor. Fakat 14 sene önce yazdığımız bir şarkının viral olmasını beklemiyordum. Önüne konulan ‘Lan’ da çok güzel olmuş. Bundan sonra sahnede ben de mi öyle söylesem? Yolun açık olsun" ifadelerini kullandı.
66d04780eb782cdfa6b7f9ed.jpg

"SIFIR ŞARKI DA OLUR"

Genç meslektaşının “En büyük hayalim sizinle bu sahnede söylemekti çok mutluyum” sözleri üzerine Sıla, "Hangi şarkıyı istiyorsan ara, sıfır şarkı da olur" diyerek desteğini ifade etti.
66d047afeb782cdfa6b7f9ef.jpg

Sıla Gençoğlu'nun itirafı dikkat çekti! 'Şarkılarım fizik problemi gibiydi!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler