Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Şilan Makal: Ekranlara geri döneceğim!

hizmetli

Administrator
Yönetici
65b6016df417864ac7032096.jpg

Şilan Makal (30), uzun süre aşk yaşadığı, kendisinden üç yaş büyük futbolcu Şener Özbayraklı (33) ile Mayıs 2020'de hayatını birleştirmişti. Mutlu birliktelikleri devam eden çiftten kısa bir süre sonra bebek haberi gelmişti.

ANNELİK HEYECANI YAŞADI

Sağlıklı bir hamilelik geçiren ve bu süreçte ekranlarda yer almayacağını açıklayan Şilan Makal, Ağustos 2021'de oğlu Şener'i kucağına almıştı. Güzel oyuncu, doğum sonrası evine gelen çiçekleri Instagram hesabında paylaşarak, "Herkese çok" diye yazmıştı.
65b602f0f417864ac703209d.jpg

Şilan Makal tatil sezonunu açtı! Eşi ve oğluyla Göcek'te

"EN ANLAMLI DOĞUM GÜNÜ"

Doğum yaptıktan iki hafta sonra 28 yaşına basan Makal, yeni yaşını evinin bahçesinde kutlamıştı. Oyuncu, minik oğluyla verdiği pozları takipçilerinin beğenisine sunmuştu.
65b60329f417864ac70320a1.jpg

Bebeğini kucağından ayırmayan çiçeği burnunda anne Şilan Makal, anne-oğul pozuna, "En güzel hediyem..." notunu düşmüştü. Makal, başka bir karesinde de "En anlamlı doğum günü..." ifadelerini kullanmıştı.
65b602fff417864ac703209f.jpg

BEBEK'TE GÖRÜNTÜLENDİ

Oyuncu önceki gün Bebek'te görüntülendi. Her şeyin yolunda olduğunu söyleyen oyuncu "Biraz işlerim vardı, onları hallettim, hazır gelmişken de yürümek istedim" dedi.

"GÜZEL BİR İŞLE DÖNMEK İSTİYORUM"

Ekranlara geri döneceğini söyleyen oyuncu, "Görüşmelere başladım, net bir şey yok ama çok da uzun sürmez bu durum, güzel bir işle dönmek istiyorum" diye konuştu.
65b602b8f417864ac703209b.jpg

"DÜNYANIN EN ZOR İŞİYMİŞ"

Muhabirler ile anne olduktan sonraki tecrübelerini paylaşan Makal "Güzel, eğlenceli ama zorlu bir 2 yılı geride bıraktım. Çocuk büyütmek kolay bir iş değilmiş, dünyanın en zor işiymiş hatta, Şener ilk olarak 'Anne' dedi, eşim bozuldu bu duruma ama sonuçta ben onunla daha fazla vakit geçiriyorum, gayet normal ilk olarak 'Anne' demesi. Kim daha çok ilgileniyorsa ekmeğini o yiyor" diye konuştu.

"ADIYLA YAŞASIN İSTEDİM"

Çocuğunun adının babasıyla aynı olmasını kendisinin istediğini söyleyen oyuncu "Çocuk doğdu, bir ay geçti hala isimsizdi. İlk doğduğunda Şener'e çok benziyordu. Ben de çok aşıktım eşime. Adıyla yaşasın istedim ve eşimin adını koydum" diyerek samimi açıklamalarda bulundu.

Şilan Makal: Çok odunuz

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler