Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Simge Sağın'dan Icardi açıklaması: Neyin ne olacağı belli olmaz!

hizmetli

Administrator
Yönetici
66a5ef306244f026b986adba.jpg

Son dönemde Galatasaray'ın yıldız futbolcusu Mauro Icardi'nin attığı gollerden sonra 'Aşkın Olayım' şarkısının çalınmasıyla gündemden düşmeyen ünlü şarkıcı Simge Sağın, geçtiğimiz haftalarda sosyal medyada kendisini Galatasaraylı ünlü futbolcu Icardi’yle yakıştırmaları ve hep Icardi’yle ilgili sorular sorulmasıyla ilgili içini dökmüştü.

Alıntı Metni

milliyet.jpg

10 YILLIK AŞK BİTTİ

Geçtiğimiz günlerde ise Icardi'den üzen haber gelmişti. Yakışıklı futbolcunun, 2014'te aşk yaşamaya başlayıp iki çocuk sahibi olduğu Wanda Nara ile evliliklerini sonlandırma kararı aldıkları ortaya çıkmıştı.

milliyet.jpg

Wanda Nara plajda sere serpe uzandı! Icardi gece kulübünde dalgın halleriyle dikkat çekti

"ÖNÜMÜZ YAZ"

Icardi ve Wanda Nara'nın boşanacağı kesinleşince şarkıcı Simge Sağın, "Önümüz Yaz" şarkısını arkaya koyup "şimdi değilse ne zaman?" notuyla spor yaptığı anları paylaşmıştı. Bu paylaşım manidar bulunmuştu.

66a5ee4b6244f026b986adb5.jpg

"YORUM YAPMAK İSTEMİYORUM"

Ünlü isim bu sefer de katıldığı bir etkinlikte kendisine sorulan Icardi sorularına yanıt verdi. Şarkıcı şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni

Sağın, muhabirlerin “İleride neyin ne olacağı belli olmaz” sözü üzerine “Evet ileride neyin ne olacağı hiç belli olmaz. Büyük konuştuğum lokmaları yediğim için hiçbir konuyla ilgili büyük konuşmuyorum. Ama bu konuyla ilgili yorumum belli. Yanlış anlaşılmasın” dedi.

66a5eed96244f026b986adb7.jpg

Mauro Icardi'den şaşırtan hamle! Wanda Nara'nın fotoğrafı gündem oldu

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler