Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Simge Sağın'ın Aşkın Olayım şarkısına seyirciden yanıt...

hizmetli

Administrator
Yönetici
66a89540481b65014b08cea8.jpg

Simge, Harbiye Açıkhava'da müzikseverlerle buluştu. Gecenin başından sonuna kadar enerjisi ve sahne performansıyla dikkat çeken ünlü şarkıcı, Raisa Venessa imzalı iki farklı kıyafetiyle de göz doldurdu.

Popçu, son şarkısı ‘Önümüz Yaz’da Melih Jön ile dans etti. Gecenin bir diğer sürprizi ise Simge'nin, ‘Yakışıklı’ şarkısını sahnede Salman Tin ile birlikte seslendirmesi oldu.
66a8954f481b65014b08cead.jpg

Mauro Icardi'den şaşırtan hamle! Wanda Nara'nın fotoğrafı gündem oldu

"BAŞIMIZA NE GELDİYSE SEVMEK YÜZÜNDEN GELDİ"

Özel hayatıyla ilgili yaptığı açıklamalarla çok konuşulan Simge, ‘Sevmek Yüzünden’ şarkısından önce, “Başımıza ne geldiyse sevmek yüzünden geldi" sözleriyle adından söz ettirdi.

Konser sırasında hayranlarına müjdeli bir haber de veren Sağın, “Albümümde Yıldız Tilbe ve Mabel Matiz şarkısı var, yakında stüdyoya giriyorum” açıklamasını yaptı.
66a89564481b65014b08ceb1.jpg

"EVET, ICARDI'NİN ŞARKISINI SÖYLÜYORUM"

Simge'nin hit parçası ‘Aşkın Olayım’ı seslendirdiği sırada, seyirciler “Icardi Icardi” diye bağırdı. Simge, “Evet Icardi’nin şarkısını söylüyorum” cevabını vererek, sevenleriyle keyifli bir diyalog kurdu.
66a89559481b65014b08ceaf.jpg

Harbiye Açıkhava'da izleyiciler, şimdilerde eşi Wanda Nara ile bir dargın bir barışık ilişkisiyle gündemde olan Galatasaray'ın yıldız golcüsünün gollerinden sonra stadyumda çalan şarkı bitince “Bir daha, bir daha” tezahüratında bulundu. Simge de hayranlarını kırmayarak, şarkıyı tekrar söyledi.
66a89573481b65014b08ceb3.jpg

Simge Sağın'dan Icardi açıklaması: Neyin ne olacağı belli olmaz!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler