Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Simge Ünal: Herkese 'model' denilmemesi gerekiyor!

hizmetli

Administrator
Yönetici
66c2d9ac37446c2415403fac.jpg

Simge Ünal, geçtiğimiz sene olduğu gibi bu yıl da Dubai Fashion Week'e davet edildi. 1-7 Eylül tarihleri arasında gerçekleşecek etkinliklerin kırmızı halısında boy gösterecek model, giyeceği kıyafetler için şimdiden hazırlıklara başladı.

Geçtiğimiz sene Türkiye'den davet edilen tek isim olan Ünal, Dubai'de defileleri takip ederken bir yandan da tatil yapacak.

66c2d91137446c2415403fa4.jpg

"PODYUMA DEĞİL, İZLEMEYE GİDİYORUM"

Gazetecilerle bir araya gelerek Dubai'yi çok sevdiğini dile getiren model, "Podyuma değil, izlemeye gidiyorum. Dünya çapında bir etkinliğe davet edilmekten dolayı mutluyum" dedi.

66c2d93f37446c2415403fa6.jpg

Son dönemde Türkiye'de iyi modellerin çıkmadığı yönündeki yorumlara Ünal, "Bu aslında dünyanın sorunu... Artık son yıllarda sosyal medyanın da etkisiyle herkes model olduğunu iddia ediyor. Meslektaşlarım ise oyunculuk için modelliği kullanıyor" dedi.

66c2d9a237446c2415403faa.jpg

"BAZI MESLEKTAŞLARIMIZ ÇOK DÜŞÜK BÜTÇELERE ÇIKIYOR"

Sözlerine; "İyi modeller her zaman var ama 10 yıl önceki gibi değil" şeklinde devam eden ünlü isim; şu ifadeleri kullandı:

Alıntı Metni
Simge Ünal: 'İnşallah ölürsün' mesajları atanlar bile oluyor!
Simge Ünal: Çocuk sorumluluğu almak istemiyorum!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler