Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Sinan Akçıl'dan Tarkan'a 'ter' göndermesi! 'Ben size çiçek atarım'

hizmetli

Administrator
Yönetici
66b5d4d870687e0899cb957f.jpg

Sinan Akçıl, Manisa’da bir AVM'nin açılışında sahne aldı. Ünlü şarkıcı, konser öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

"TERİMİ SİLDİĞİM HAVLUYU ATARAK SAYGISILZIK YAPMAM"

önceki gün Samsum'da verdiği konserde terini sildiği havluyu seyircilere atan Tarkan’a göndermede bulunan Akçıl, "Ben size terimi sildiğim havluyu atarak saygısızlık yapmam, ben size çiçek atarım” dedi.
66b5d4eb70687e0899cb9581.jpg

Elindeki çiçekleri alanı dolduran kalabalığa fırlatan şarkıcı, bu hareketiyle büyük alkış topladı.

Tarkan terini sildiği havluyu hayranlarına attı! 'Merak etmeyin mis gibi kokuyor'

"KEŞKE TİKTOK KAPATILSAYDI"

Sinan Akçıl, sosyal medyaya dair çarpıcı bir açıklama da yaptı: Instagram kapatıldı, olsun bekleyeceğiz. Keşke Instagram yerine Tiktok kapatılsaydı.
66b5d4f570687e0899cb9583.jpg

YUSUF DİKEÇ'E DESTEK

Ünlü şarkıcı, Paris Olimpiyatları'nda ekipman kullanmadan yaptığı başarılı atışla büyük bir başarı elde eden ve dünya gündemine oturan milli atıcı Yusuf Dikeç’e sahnede anlamlı bir jest yaptı. Akçıl, Dikeç’in büyük yankı uyandıran pozunu sahnede taklit etti. Seyirciler, bu jesti alkış yağmuruna tuttu.
66b5d50170687e0899cb9585.jpg

Tom Hardy'den Yusuf Dikeç paylaşımı! 'Tam anlamıyla efsaneler'

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler