Neler yeni
Kamu, Memurlar Dünyası, Son Dakika Haberler | Hizmetliler.Com.Tr

Üye olmak için bugün ücretsiz bir hesap açın! Oturum açtıktan sonra, kendi konularınızı ve gönderilerinizi ekleyerek bu siteye katılabilecek ve kendi özel gelen kutunuz aracılığıyla diğer üyelerle bağlantı kurabileceksiniz!

Haber Sinan Çetin'e oğlu Rafael Cemo ve yeni aşkı Dilan Çiçek Deniz soruldu! Tepkisi şaşırttı

hizmetli

Administrator
Yönetici
667ad1af5a126249b409401f.jpg

Yaklaşık iki aydır aşk yaşadıkları konuşulan oyuncu Dilan Çiçek Deniz ile yönetmen Sinan Çetin'in oğlu Rafael Cemo Çetin, Bodrum'da görüntülenmişti.

Restoranda objektiflere yansıyan çiçeği burnunda sevgililerin neşeli halleri dikkatlerden kaçmamıştı.

milliyet.jpg

"HER ŞEY YOLUNDA"

Özel hayatıyla magazin gündeminden düşmeyen Dilan Çiçek Deniz, konuyla ilgili sorular üzerine, "Her şey yolunda, teşekkür ederim" demekle yetinmişti.

milliyet.jpg

Dilan Çiçek Deniz ile Rafael Cemo Çetin ilk kez yan yana!

"BİR İZİN VERİN"

Rafael Cemo Çetin'in babası Sinan Çetin,önceki akşam cep telefonuyla konuşarak Cihangir sokaklarında yürürken görüntülendi. Yönetmen, "Arkadaşlar telefonla konuşuyorum. Bir izin verin sizin için telefonumu kapatayım" diyerek sitem etti.

667a94105a126249b4093f3d.jpg

"MÜSADE VAR MI?"

Çetin, "Sinan Bey neler yapıyorsunuz. Oğlunuz Rafael Cemo Çetin, oyuncu Dilan Çiçek Deniz ile birlikte siz bu ilişkiye nasıl bakıyorsunuz oğlunuzla görüşüyor musunuz ?" sorusuna, "Bu soruların muhatabı o... Bunları ona sorun ben oğlumla görüşmüyorum. Şimdi müsade var mı?" diyerek yoluna devam etti.

667a94415a126249b4093f3f.jpg

Sinan Çetin'in oğlu Rüzgar Çetin evlilik yolunda ilk adımı attı!

AdBlock Algılandı

Anlıyoruz, reklamlar can sıkıcı!

Tabii ki, reklam engelleme yazılımı, reklamları engellemede harika bir iş çıkarır, ancak aynı zamanda web sitemizin faydalı özelliklerini de engeller. En iyi site deneyimi için lütfen AdBlocker'ınızı devre dışı bırakın.

AdBlock'u Devre Dışı Bıraktım    Hayır teşekkürler